Zamknij

Mama pana młodego zaprosiła na wesele swoich przyjaciół. Panna młoda nie wie, co zrobić

24.09.2021 12:37
Mama pana młodego zmieniła listę gości weselnych Zaprosiła swoich przyjaciół
fot. Shutterstock

Rodzice pary młodej często na siłę próbują ingerować w przygotowania do wesela. Ta mama przeszła samą siebie, a załamana panna młoda nie wie, co zrobić.

Każda para młoda ma prawo do decydowania o swoim weselu - nawet wtedy, gdy rodzice zobowiązują się ją wesprzeć finansowo. Oczywiście najbliżsi mogą dawać zakochanym dobre rady, jednak to narzeczeni powinni mieć ostatnie słowo. Dlatego teraz ta panna młoda została postawiona w głupiej sytuacji. Kobieta i jej przyszły małżonek ustalili, że zorganizują małe przyjęcie tylko dla najbliższych. Mama pana młodego powiększyła jednak listę gości, a ten... postanowił się nie wtrącać. Panna młoda została sama z tą sytuacją i poradziła się internautów w tej sprawie. 

Zobacz także:  Potworne teściowe istnieją naprawdę. Nie uwierzycie, kogo ta kobieta zaprosiła na ślub syn

Mama pana młodego zmieniła listę gości weselnych

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu anonimowej panny młodej na forum reddit.com. Żadna kobieta nie chciałaby się znaleźć na jej miejscu. 

Panna młoda wraz ze swoim narzeczonym ustaliła, że zorganizują wesele wyłącznie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Z ich decyzją jednak nie zgadza się jej przyszła teściowa. 

Okazuje się, że mama pana młodego postanowiła powiększyć listę gości weselnych. Nie może bowiem przyjąć do wiadomości, że w uroczystości nie wezmą udziału jej przyjaciele. 

Jej argumentem jest to, że ponieważ płaci za kwiaty i bar, powinna mieć wpływ na to, kto jest zaproszony - kobieta żali się internautom. 

Załamana panna młoda nie ma pojęcia, co zrobić w tej sytuacji. Mama jej ukochanego postawiła konkretne warunki, a mężczyzna nie chce stawać między rodzicielką a swoją przyszłą żoną.

Zobacz także:  Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Teściowa zaprosiła na wesele swoich przyjaciół. Panna młoda nie wie, co zrobić

Trzeźwo myślący internauci są wyraźnie zaniepokojeni tą sytuacją. Twierdzą, że kobieta powinna postawić się teściowej.

Tupnij nogą, ale z szacunkiem - inaczej ona pokieruje twoim małżeństwem. 

 

Ty i twój narzeczony musicie poważnie o tym porozmawiać. 

 

Nie daj się wykorzystać, to twój dzień - piszą internauci. 

Niektórzy doradzają pannie młodej, żeby zaproponowała teściowej uregulowanie rachunku za jej gości - oprócz jej dotychczasowego wkładu w wesele.

A co wy zrobilibyście w takiej sytuacji? 

Zobacz także:  Panna młoda szuka dla teściowej partnera na ślub. Jej oferta jest bezlitosna

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com