Zamknij

Mama pana młodego założyła białą suknię na wesele. Potem obraziła się na pannę młodą

02.11.2021 13:06

Ta panna młoda ma na pieńku z teściową od samego ślubu. Mama jej męża założyła białą suknię na wesele, a potem oskarżyła ją o zrujnowanie tak ważnego dnia.

Mama pana młodego założyła białą suknię na wesele i obraziła się na pannę młodą
fot. Shutterstock

Są takie typy kobiet, które mają na pieńku z mamami swoich partnerów. Z reguły jednak ich relacje z teściowymi psują się kilka lat po weselu. Ta panna młoda miała zatem wyjątkowego pecha - pokłóciła się z mamą swojego ukochanego w dniu ślubu. Kością niezgody była suknia, którą teściowa założyła na wesele. Nie dość, że kobieta zdecydowała się sprzeciwić synowi i jego świeżo upieczonej żonie, to jeszcze później obraziła się na nich za to, jak potraktowali ją podczas przyjęcia. Poznajcie tę osobliwą historię.

Zobacz także: Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Pannie młodej udało się zemścić

Mama pana młodego założyła białą suknię na wesele

Portal thesun.co.uk przytoczył historię, którą anonimowa panna młoda podzieliła się na portalu reddit.com. Choć od jej wesela minął już rok, ta sytuacja do dziś wzbudza ogromne emocje w jej rodzinie.

Kobieta rozpoczęła swój wpis od tego, że podczas planowania wesela ona i jej narzeczony robili wszystko, żeby ten dzień był idealny. Razem z mamą pana młodego udali się nawet do sklepu, żeby wybrać dla niej kreację, która będzie odpowiadała randze tej uroczystości.

Próbowała wybrać kilka krzykliwych sukienek, bardzo krótkich i nieodpowiednich. W końcu wybrała taką, która jej się spodobała, była odpowiednia i zgodna z naszym schematem kolorów - napisała panna młoda.

Problem pojawił się jednak podczas samej uroczystości. Okazało się bowiem, że mama pana młodego kupiła jeszcze jedną kreację - w kolorze białym. 

Zobacz także: Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. W porę zareagował pan młody

Teściowa wystąpiła w białej sukni na weselu. Następnie obraziła się na pannę młodą

Druga kreacja, w którą mama pana młodego przebrała się w czasie wesela, była biała i miała cekiny. Gdy tylko panna młoda dowiedziała się o tym, że teściowa zamierza ją założyć, poprosiła szwagra o jej powstrzymanie. Niestety próby spacyfikowania kobiety skończyły się fiaskiem. 

Mama pana młodego ostatecznie przebrała się w swoją białą kreację i prezentowała się niemal identycznie jak jej synowa. Goście weselni byli oburzeni tą sytuacją i stwierdzili, że próbowała przyćmić pannę młodą. Ona jednak nic sobie z tego nie zrobiła - wręcz przeciwnie, obraziła się na parę młodą za próby powstrzymania jej przed zmianą stroju.

Mówi o tej zmianie sukienki za każdym razem, gdy ją widzimy. Domagała się przeprosin za próbę powstrzymania tego. Jeszcze jej nie przeprosiłam - podsumowała panna młoda. 

Internauci są zgodni, że nie powinna przepraszać, bo to teściowa zawiniła. A co wy sądzicie o całej tej sytuacji? 

Zobacz także: Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

loader
Victoria Beckham nie miała tradycyjnej sukni ślubnej na weselu z Davidem Beckhamem
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com