Zamknij

Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Pannie młodej udało się zemścić

09.07.2021 08:54

Relacje między teściową a synową bywają różne. W tym przypadku trudno jednoznacznie stwierdzić, która z pań przesadziła podczas wesela. 

Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Panna młoda się zemściła
fot. Shutterstock

Choć wydawać się może, że żarty o teściowych są nieco na wyrost, w rzeczywistości historie z nich wyjęte zdarzają się w życiu codziennym. Nie są to aż tak częste zjawiska, jednak w niektórych przypadkach konflikty rozpoczynają się już na samym ślubie. Właśnie taką sytuację opisała jedna z tiktokerek. Okazuje się, że kobieta była kelnerką na weselach. Podczas jednego z nich wydarzyła się niecodzienna sytuacja. Ta historia może być przestrogą dla wszystkich teściowych. Sami zobaczcie, o co chodzi. 

Zobacz także: Tych rzeczy nie powinno się zakładać na wesele. Są jednak pewne wyjątki

Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Panna młoda się zemściła

Tiktokerka @chloe_beeee podzieliła się ze swoimi obserwatorami nietypową historią weselną. Jest ona o tyle interesująca, że internautka w błyskawicznym tempie uzyskała pod swoim filmem prawie 400 tysięcy polubień. 

Chloe pracowała jako kelnerka na weselach. Kobieta zmaga się jednak ze specyficznym schorzeniem, jakim jest dyspraksja. Jest to choroba polegająca na problemach z koordynacją ruchową. To skończyło się dla niej nerwową sytuacją.

Gdy Chloe podawała posiłek mamie pana młodego, niechcący wywróciła naczynie z sosem prosto na kreację kobiety. Była przerażona tym faktem do momentu, aż u jej boku pojawiła się... szczęśliwa panna młoda.

Świeżo upieczona teściowa dziewczyny miała na sobie białą sukienkę. Panna młoda z ulgą przyjęła fakt, że mama jej ukochanego musi przebrać się w inną kreację. 

Panna młoda podeszła do mnie, uścisnęła mi rękę i podziękowała. Powiedziała też, że teściowa nie powinna się ubierać w białą sukienkę na jej ślub - wspomniała Chloe w swoim nagraniu.

Co ciekawe, na podziękowaniach się nie skończyło. Panna młoda wręczyła kelnerce napiwek w wysokości 55 funtów, czyli około 300 zł. 

Zobacz także: Ile dać na wesele w kopercie w 2021 roku? Wszystko zależy od naszych relacji z parą młodą

Czego nie zakładać na wesele?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami pary młodej, świadkami, czy może po prostu zwykłymi gośćmi weselnymi - są pewne zasady dotyczące stroju, których nie należy łamać. 

Przede wszystkim panie nie powinny zakładać sukni w kolorze białym. Jest to odcień zarezerwowany wyłącznie dla panny młodej. Również czarne kreacje nie są mile widziane, ponieważ kojarzą się z pogrzebami. Jeżeli chcesz założyć sukienkę o takiej barwie, koniecznie dobierz do niej kolorowe dodatki. 

Zobacz także: Stres przed ślubem jest rzeczą normalną, ale może paraliżować. Jak go zwalczyć?

loader

Źródło: thesun.co.uk/kobieta.onet.pl