Zamknij

Mały chłopiec zakłócił ceremonię ślubną. Internauci są rozbawieni

17.05.2022 10:07
Mały chłopiec zakłócił ceremonię ślubną. Internauci są rozbawieni
fot. SHUTTERSTOCK

Ten ślub goście weselni z pewnością zapamiętają na długo. Wszystko za sprawą kilkuletniego chłopca, który na początku ceremonii wywołał niemałe zamieszanie.

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chce, by dzień ten przebiegł w całości tak, jak sobie to zaplanowała. Niestety podczas ceremonii mogą wydarzyć się różne sytuacje, nawet te najbardziej nieoczywiste, na które żadni narzeczeni nie mogą być przygotowani. Jakiś czas temu przekonali się o tym pewni państwo młodzi, których ślub zakłóciło kilkuletnie dziecko.

Zobacz także: Zaczęła krzyczeć, że pan młody jest ojcem jej dziecka. Nietypowa sytuacja na ślubie

Mały chłopiec zakłócił ceremonię ślubną

"Daily Funny" to nazwa konta na TikToku, które cieszy się ogromną popularnością - profil ten obserwuje ponad 1,6 mln osób. Można tam znaleźć głównie krótkie, śmieszne filmiki nadesłane przez różnych użytkowników serwisu. Jakiś czas temu opublikowano zabawne nagranie z wesela, które błyskawicznie stało się viralem.

Na wideo widać pannę młodą, którą ojciec prowadzi do ołtarza. Kobieta ma na sobie przepiękną białą suknię, która widowiskowo ciągnie się po ziemi. Widocznie kreacja ślubna musiała zrobić wrażenie również na kilkuletnim chłopcu, który w pewnym momencie wziął rozbieg i z głośnym okrzykiem skoczył na sukienkę. Na wideo widać, jak jeden z gości weselnych podnosi dziecko, aby panna młoda mogła kontynuować drogę do ołtarza.

Twój wyjątkowy dzień... z dziećmi - brzmi napis umieszczony na nagraniu.

Chłopiec skoczył na suknię panny młodej. Internauci są rozbawieni

To krótkie nagranie ze ślubu natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Zachowanie chłopca niesamowicie rozbawiło użytkowników serwisu. Niektórzy napisali, że wideo jest świetne i że nigdy nie widzieli czegoś takiego. 

Pojawiły się też głosy krytyki. Jedna tiktokerka przyznała, że nie rozumie, dlaczego w dzisiejszych czasach tak wiele osób uważa złe zachowanie za zabawne. 

A wy co sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz także: Teściowa wysłała jej zdjęcie swojej sukienki na wesele. Będzie wyglądać jak panna młoda

Tom Cruise i Katie Holmes w okularach przeciwsłonecznych wjeżdżają na motorze na czerwony dywan
10 Zobacz galerię
fot. Fernando Allende / NY Post / Splash/East News

RadioZET.pl