Zamknij

Chcesz samemu pomalować się na ślub? Weź przykład z tych gwiazd

26.03.2021 15:39

Niektóre kobiety same malują się na ślub. Są również gwiazdy, które zdecydowały się na taki krok. Jak oceniacie efekty ich poczynań?

Kobieta pomalowana przed ślubem chowa się za bukietem kwiatów
fot. Shutterstock

Ślub to bardzo ważne wydarzenie, podczas którego każda panna młoda chce wyglądać jak najlepiej. W związku z tym zazwyczaj zapisuje się do profesjonalistów, którzy przed ceremonią dbają o jej fryzurę, manicure oraz makijaż. Również gwiazdy z reguły mają sztab stylistów, którzy dbają o ich wygląd w tym wyjątkowym dniu. Dwie znane panie przyznały jednak, że postanowiły same stworzyć idealny makijaż ślubny. Będziecie zaskoczone, gdy zobaczycie, kto zdecydował się na taki krok. Pójdziecie w ich ślady?

Zobacz także: Oryginalne atrakcje na weselach gwiazd. Te pary młode zaskoczyły swoich gości

Księżna Kate wykonała makijaż ślubny samodzielnie

Choć wydawać się może to nie do pomyślenia w rodzinie królewskiej, Kate sama wykonała swój ślubny makijaż. W ten sposób pragnęła pokazać, że jest zwykłą dziewczyną.

Najpierw przyszła księżna zapisała się jednak na lekcje profesjonalnego makijażu u wizażystki Arabelli Preston. Musiała być pojętną uczennicą, bowiem jej make-up zachwycił wszystkich. 

Makijaż ślubny Kate był dość naturalny. Taki efekt uzyskała za pomocą różu i naturalnego błyszczyka. Ukochana Williama postanowiła jednak podkreślić oko. Postawiła w związku z tym na smoky eyes, a czarną kredką namalowała linie także przy dolnych rzęsach. 

Zobacz także: Data ślubu Kate i Williama wzbudziła kontrowersje. Brytyjczycy byli oburzeni

Marina wykonała makijaż ślubny samodzielnie

Również Marina postanowiła samodzielnie wykonać swój makijaż ślubny. 

Nie powierzyłabym tej funkcji nikomu innemu. Nie zaufałabym. Dałam sobie na to bardzo dużo czasu. Ręce mi się trzęsły ze względu na stres - opowiadała po weselu w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

Wokalistka także zdecydowała się na bardzo naturalny make-up. Odrobina bronzera, jasne powieki oraz usta i tylko delikatnie wytuszowane rzęsy sprawiły, że prezentowała się promiennie. 

Który z tych makijaży podoba wam się bardziej? 

Zobacz także: Nieprawdziwe śluby gwiazd. Te znane osoby wkręciły swoich fanów

loader

Ślub za granicą może być naprawdę urokliwy. Udowodniły to te gwiazdy, które zdecydowały się na ceremonie w innych krajach.