Zamknij

Ma zakaz wstępu na ślub swojego brata. Wszystko dlatego, że jest zbyt ładna

25.05.2022 07:57

Ta kobieta otrzymała cios prosto w serce od własnego brata. Jego narzeczona boi się, że siostra przyćmi ją w dniu ślubu, dlatego nie chce jej zaprosić.

Ma zakaz wstępu na ślub swojego brata. Wszystko dlatego, że jest zbyt ładna
fot. Shutterstock

Rodzeństwo pary młodej z reguły pełni bardzo ważną rolę na ślubie. Często zakochani wybierają siostrę lub brata na świadków. Czasami zdarza im się pełnić inne, ale równie ważne funkcje. Zazwyczaj para młoda chce w ten sposób podkreślić, jak istotne jest dla niej rodzeństwo. Bywają jednak wyjątki. Jakiś czas temu pisałyśmy o panu młodym, który nie zaprosił mamy i siostry na ślub, ponieważ zrobiły pannie młodej coś niewybaczalnego. Tym razem to siostra pana młodego jest ofiarą... jego przyszłej żony.

Zobacz także: Siostra pana młodego kazała mu przełożyć wesele. Powód zaskakuje

Ma zakaz wstępu na ślub swojego brata. Wszystko dlatego, że jest zbyt ładna

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu zrozpaczonej siostry pana młodego na forum reddit.com. Kobieta żali się internautom, że jej brat nie może zaprosić jej na ślub, ponieważ jest zbyt ładna. 

Okazuje się, że panna młoda jest zazdrosna o urodę siostry swojego ukochanego. Właśnie dlatego obawia się, że kobieta przyćmi ją podczas ślubu i wesela. 

Zasługuję na to, by być najpiękniejszą osobą na moim ślubie, a ty mi to zepsujesz. Chcę, żeby wszystkie oczy były skierowane na mnie, nie na ciebie - poinformowała ją. 

Siostra pana młodego powiedziała, że zrezygnuje w tym dniu z makijażu i założy prostą sukienkę, żeby tylko nie przyćmić jej tego dnia, ale móc być obecną na weselu brata. Panna młoda pozostała jednak nieugięta. W obronie internautki stanął jej mąż. 

Zobacz także: Panna młoda zabroniła siostrze przyjść w dredach na ślub. "Jej prośba jest nieuzasadniona"

Szwagierka nie chce jej na weselu, bo jest o nią zazdrosna

Siostra pana młodego zdradziła swojemu mężowi, co usłyszała od panny młodej. Mężczyzna zadzwonił do kobiety z pretensjami. 

Powiedział, że to okrutne i że też nie przyjedzie - poinformowała internautka.

Okazuje się, że panna młoda wówczas miała jeszcze większe pretensje do siostry swojego ukochanego - za to, że wygadała komuś, o co ją poprosiła. Internauci nie mogą uwierzyć w zachowanie tej kobiety.

Dlaczego miałabyś ukrywać prawdę przed mężem dla swojej szwagierki, która cię zlekceważyła?

 

Twoja szwagierka jest zła. 

 

Powinnaś pojechać na wakacje z mężem w czasie wesela i zalać media społecznościowe zdjęciami w bikini - doradzają internauci.

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Siostra panny młodej powiedziała, że nie przyjdzie na jej wesele. Powód zaskakuje

loader
Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com