Zamknij

Kwaśniewska i Badach świętują rocznicę ślubu. Muzyk pokazał zdjęcie z sesji poślubnej: "Rolnik szuka żony"

23.09.2021 09:26
Kwaśniewska i Badach na zdjęciu ślubnym sprzed lat. Muzyk najlepiej je podsumował
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu. Z tej okazji muzyk pokazał pamiątkowe zdjęcie, które podsumował zabawnym zdaniem.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Nie chodzi wyłącznie o ich prezencję, choć i ona nie pozostaje bez znaczenia. Ta dwójka od lat udowadnia, że ma ogromny dystans do siebie. Teraz ponownie dała temu wyraz w związku z ich 9. rocznicą ślubu. Muzyk z tej okazji postanowił udostępnić zdjęcie z rodzinnego albumu, które przedstawia ich sesję poślubną. Była ona bardzo rustykalna, podobnie jak wygląd młodej pary. Nic więc dziwnego, że Kuba Badach skomentował ją w tak zabawny sposób.

Zobacz także:  Cichopek pokazała zdjęcia z sesji ślubnej. Choć minęło 13 lat, jej suknia wciąż jest na topie

Kwaśniewska i Badach na zdjęciu ślubnym sprzed lat. Muzyk najlepiej je podsumował

Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu wszystkich zakochanych. Można wówczas powspominać uroczystość oraz to, co z nią związane - np. sesję poślubną. Każda para na swój sposób świętuje ten radosny dzień.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach postanowili podzielić się radością z internautami. Muzyk na instagramowym koncie opublikował zdjęcie ze swojej rustykalnej sesji poślubnej. Ponownie pokazał, że wraz z żoną mają ogromny dystans do siebie i podpisał fotografię w zabawny sposób. 

W dniu 9. rocznicy ślubu zupełnie przypadkiem znalazłem i zamieszczam zdjęcie finalistów trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony” - napisał w poście. 

Internauci są zachwyceni zarówno samym zdjęciem, jak i poczuciem humoru Kuby Badacha. W komentarzach posypały się żarty, komplementy oraz oczywiście życzenia. 

Najlepsze życzenia pięknej parze rolników.

 

Ale wersja odcinka specjalnego chyba. 

 

Fajny rolnik, fajna żona - piszą fani muzyka.

A jak wam podoba się ich ślubne zdjęcie? 

Zobacz także:  Jak gwiazdy świętują rocznicę ślubu? Jedni wyjeżdżają, a inni pieką ciasteczka

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - historia związku

Mało kto wie, ale Ola i Kuba poznali się na korytarzu Radia Zet w 2009 roku. Córka byłego prezydenta była wówczas fanką twórczości muzyka. On podarował jej swoją płytę i tak to się zaczęło. 

Ich kolejne spotkanie odbyło się dzięki Dorocie Szelągowskiej i Adamowi Sztabie. Kompozytor stwierdził w jednym z wywiadów, że miłość Oli i Kuby zaczęła się na ich balkonie. Właśnie wtedy między nimi zaiskrzyło do tego stopnia, że 22 września 2012 roku stanęli na ślubnym kobiercu. 

Zobacz także:  Niepublikowane materiały ze ślubu Beckhamów ujrzały światło dzienne. Są na nich Spice Girls