Zamknij

Kate musiała spełnić 4 warunki, zanim wyszła za Williama. Który z nich był najtrudniejszy?

19.04.2022 08:51

Ślub w rodzinie królewskiej wymaga wyrzeczeń. Doskonale wie o tym księżna Kate, która musiała spełnić 4 warunki, żeby zostać żoną księcia Williama.

Księżna Kate musiała spełnić 4 warunki, zanim wyszła za Williama
fot. Jane Barlow/Press Association/East News

Choć wielu ludziom wydaje się, że bycie księżną łączy się z samymi przyjemnościami, w rzeczywistości bywa uciążliwe. Kobiety, które wstępują do rodziny królewskiej, muszą bowiem zrezygnować z wielu rzeczy, żeby pokazać, że są godne rodu Windsorów. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że księżna Diana musiała przejść test Balmoral, zanim królowa wyraziła zgodę na jej ślub z księciem Karolem. Próbę przed ślubem przeszła także księżna Kate. Żona Williama musiała zrezygnować z 4 rzeczy, gdy zamierzała wejść do rodziny królewskiej.

Zobacz także: Księżna Kate bywa przesądna. Nie uwierzycie, co miała przy sobie na ślubie z Williamem

Księżna Kate musiała spełnić 4 warunki, zanim wyszła za Williama

Portal plotek.pl dotarł do nagrania tiktokerki, która specjalizuje się w tematyce brytyjskiej rodziny królewskiej. Użytkowniczka aplikacji o nicku @tishtoking przypomniała nam czasy, gdy księżna Kate szykowała się do roli księżnej.

Nie tak dawno temu mówiło się o tym, jak wiele Meghan Markle musiała poświęcić, gdy wstępowała do rodziny królewskiej. Również Kate przed ślubem z Williamem przewartościowała sporo rzeczy. Musiała spełnić przede wszystkim 4 warunki.

  1. Kate chodziła na lekcje dykcji. Wszystko po to, żeby brzmieć bardziej dystyngowanie, gdy zostanie już księżną. 
  2. Musiała też nauczyć się etykiety. Brała lekcje odpowiedniego zachowania na dworze królewskim. 
  3. Miała zacząć używać pełnego imienia. I choć poddani wciąż nazywają ją księżną Kate - ze względu na wielką sympatię - oficjalnie żona Williama zawsze występuje jako Catherine. 
  4. Musiała całkowicie zmienić swój styl. W wieku zaledwie 28 lat zaczęła nosić sukienki i garsonki na wzór królowej Elżbiety. Dopiero od niedawna księżna pozwala sobie na luźniejsze stylizacje np. jeansy. 

Zobacz także: Księżna Kate podczas ślubu oddała hołd Williamowi. Wszystko przez ten uroczy szczegół

Ślub Kate i Williama

Ślub Kate i Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku. Już sama data wesela pary była dość kontrowersyjna. Ostatecznie jednak wszystko się ułożyło, a ceremonia zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie.

Uroczystość odbyła się w opactwie westminsterskim. Ślubu parze książęcej udzielił arcybiskup Canterbury Rowan Williams. Następnie odbyło się wesele, podczas którego zaśpiewała Ellie Goulding. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: plotek.pl/TikTok