Zamknij

Bratowa Kate miała wyjątkową suknię ślubną. Księżna mogła poczuć ukłucie zazdrości

21.09.2021 09:05
Księżna Kate mogła być zazdrosna o suknię ślubną swojej bratowej
fot. Tolga Akmen-AFP/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com/East News

Suknia ślubna to wyjątkowa kreacja dla każdej kobiety. Model, który wybrała bratowa Kate, mógł wprawić księżną w zakłopotanie.

Brat księżnej Kate, James Middleton, tydzień temu poślubił swoją ukochaną Alizée Thevenet. Zakochani długo czekali na ten wyjątkowy dzień, bowiem przełożyli termin ślubu ze względu na pandemię koronawirusa. W końcu ceremonia mogła odbyć się dokładnie tak, jak sobie ją zaplanowali. Uroczystość miała miejsce w uroczej wiosce we francuskiej Prowansji. Właśnie tam zebrali się najbliżsi pary młodej - w tym księżna Kate z mężem i dziećmi. Uwagę wszystkich przykuła jednak... suknia Alizée. Okazuje się, że ma ona wyjątkową historię.

Zobacz także:  Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Księżna Kate mogła być zazdrosna o suknię ślubną swojej bratowej

Kreacja Alizée Thevenet to suknia ślubna z drugiej ręki. Panna młoda otrzymała ją jednak od osoby wyjątkowej dla całej rodziny Middletonów.

Okazuje się, że 41 lat temu w tej samej sukni do ślubu poszła... matka Kate, Pippy i Jamesa - Carole Middleton. 

Czymś pożyczonym była w rzeczywistości sukienka od mojej teściowej Carole, która założyła ją na swój ślub w czerwcu 1980 roku - powiedziała Alizée w rozmowie z magazynem "Hello". 

Okazuje się, że narzeczona Jamesa Middletona spędziła lockdown ze swoimi przyszłymi teściami. Dzięki temu miała szansę zapoznać się z kreacją Carole i ją przymierzyć. 

Pasowała do mnie idealnie i była dokładnie tym, czego chciałam. Zawsze martwiło mnie to, że suknie ślubne nosi się tylko raz, więc to niesamowite dać tak pięknej sukience drugie życie - dodała Thevenet. 

To mogło wprawić nieco w zakłopotanie Kate i Pippę. Zazwyczaj to bowiem córki dziedziczą suknie ślubne po swoich mamach. Tym razem jednak otrzymała ją żona ich brata. Obie panie z pewnością doceniły gest Carole, zważywszy na to, że same miały zjawiskowe kreacje na swoich ślubach. 

Zobacz także:  Księżna Kate tą stylizacją zaliczyła wpadkę. Sama wyjątkowo jej nie lubi

James Middleton i Alizée Thevenet - ślub

Alizée Thevenet i James Middleton na ślubnym kobiercu stanęli 11 września 2021 roku. Ceremonia odbyła się w Bormes-les-Mimosas w Prowansji, bowiem to właśnie z Francji pochodzi bratowa księżnej Kate. 

James i Alizée zaręczyli się w 2019 roku, a parą są od 2018 roku. Ich ślub miał się odbyć w 2020 roku, jednak pandemia pokrzyżowała plany zakochanych, podobnie jak wielu innych par na całym świecie. 

Zobacz także:  Ten wywiad Williama sprzed lat nie spodobałby się Kate. Może mu wypominać te słowa

Źródło: hellomagazine.com