Zamknij

Romantyczne zdjęcia Kate i Williama w 10. rocznicę ślubu. Odtworzyli sesję narzeczeńską

29.04.2021 08:54
Książę William i księżna Kate świętują 10. rocznicę ślubu
fot. Andy Commins/WPA Pool/Shutterstock/East News

Księżna Kate i książę William na ślubnym kobiercu stanęli 29 kwietnia 2011 roku. Z okazji 10. rocznicy ślubu odtworzyli zdjęcie z sesji narzeczeńskiej.

Mija 10 lat od wyjątkowego wydarzenia, jakim był ślub Kate i Williama. Para książęca na ślubnym kobiercu stanęła 29 kwietnia 2011 roku. Wielu z nas doskonale pamięta ten dzień, bowiem całą ceremonię mogliśmy oglądać w telewizji. Jeszcze wcześniej w mediach pojawiły się zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Kate i Williama. Teraz, po 10 latach, para książęca postanowiła uczcić tę wyjątkową rocznicę ślubu i opublikowała piękne, romantyczne zdjęcia. Jedno z nich przypomina nam właśnie fotografię sprzed dekady. 

Zobacz także: Jak Kate i William się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę, żeby go uwieść

Księżna Kate i książę William świętują 10. rocznicę ślubu [FOTO]

10. rocznica ślubu Kate i Williama wypada 29 kwietnia. Dzień wcześniej para książęca podzieliła się wyjątkowymi zdjęciami.

Na fotografiach widzimy ich uśmiechniętych i wtulonych w siebie. Tak intymne zdjęcia na koncie instagramowym Pałacu Kensington to rzadkość.

Fotografie zostały wykonane w tym tygodniu z okazji 10. rocznicy ślubu księcia i księżnej - możemy przeczytać w jednym z postów. 

Zdjęcie, pod którym znalazł się ten opis, bardzo przypomina nam ujęcie, które światło dzienne ujrzało 10 lat temu. Zostało ono wykonane z okazji zaręczyn Kate i Williama. Księżna przytula się na nim do męża i eksponuje swój pierścionek zaręczynowy. 

Uwielbiamy tego typu fotografie. Widać na nich, że Kate i William wciąż darzą się ogromnym uczuciem. 

Zobacz także: Na Williama po zaręczynach z Kate spadła fala krytyki. Poszło o jej pierścionek

Zdjęcie zaręczynowe Kate i Williama
fot. PHOTOSHOT/REPORTER/East News

Księżna Kate i książę William - historia związku

Kate Middleton i książę William poznali się na studiach. Ich relacja zaczęła się od przyjaźni. Zanim jednak stała się poważna, Williama rzuciła inna kobieta, a Kate cierpliwie czekała. Dopiero w 2010 roku książę postanowił oświadczyć się swojej przyjaciółce. 

Ich zaręczyny odbyły się w Kenii. Oficjalnie ogłosili je jednak miesiąc później - w listopadzie 2010 roku. William podarował wówczas Kate pierścionek zaręczynowy księżnej Diany

Ślub pary odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. W ciągu 10 lat małżeństwa Kate i William powitali na świecie trójkę dzieci: George'a, Charlotte oraz Louisa. 

Zobacz także: Książę William źle się czuł podczas ślubu z Kate. Wszystko przez jedną rzecz

Niektóre gwiazdy w wyjątkowy sposób celebrują rocznice ślubu. Większość z nich uwielbia wówczas wyjeżdżać, ale są też tacy, którzy mają oryginalne pomysły na świętowanie.