Zamknij

Księżna Kate w rocznicę zaprezentowała kosztowną błyskotkę. Czy to prezent od Williama?

04.05.2021 11:58
Księżna Kate - co dostała na rocznicę od Williama?
fot. Rex Features/East News

Kate i William 29 kwietnia świętowali 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji księżna pokazała nową, bardzo kosztowną błyskotkę. Sami ją zobaczcie.

Aż trudno w to uwierzyć, ale Kate i William pobrali się 10 lat temu. 29 kwietnia księżna i książę Cambridge obchodzili okrągłą rocznicę ślubu. Z tej okazji na profilach Pałacu Kensington na portalach społecznościowych pojawiły się nowe, romantyczne zdjęcia Kate i Williama. Księżna była ubrana w zwiewną sukienkę, a do tego miała dobrany wyjątkowy naszyjnik. W związku z tym, że pojawiła się w nim po raz pierwszy, fani pary spekulują, że jest to nowa błyskotka, którą Kate dostała od męża z okazji rocznicy ślubu.

Zobacz także: Jak Kate i William się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę, żeby go uwieść

Księżna Kate dostała naszyjnik od Williama z okazji 10. rocznicy ślubu?

Na nowych fotografiach Kate i Williama możemy zobaczyć na szyi księżnej piękny naszyjnik. Pojawiła się w nim po raz pierwszy, jest to zatem nowa błyskotka w jej kolekcji.

To łańcuszek z wisiorkiem w kształcie uroczej stokrotki. Kwiat został wykonany z drobnych diamentów. Od razu spodobał się fanom rodziny królewskiej, którzy uważają, że to wyjątkowy prezent od Williama.

Jak podaje portal Marieclaire.com, naszyjnik pochodzi z kolekcji Asprey Daisy Heritage. Błyskotka warta jest około 12 350 dolarów, czyli prawie 50 tysięcy złotych. 

W związku z tym, że Kate nigdy nie była widziana z tego typu ozdobą, fani rodziny królewskiej oraz brytyjskie media spekulują, że był to prezent od Williama. Może na to wskazywać jeszcze jedna rzecz.

10. rocznica ślubu nazywana jest cynową. Z tej okazji ukochani często obdarowują się biżuterią. Tak mogło być również w tym przypadku.

Jak wam podoba się wisiorek Kate? 

Zobacz także:  Książę William źle się czuł podczas ślubu z Kate. Wszystko przez jedną rzecz

Ślub Kate i Williama

Kate i William poznali się na studiach. Przez wiele lat jednak łączyła ich wyłącznie przyjaźń. Dopiero gdy  Williama rzuciła inna kobieta, książę zainteresował się Kate i ostatecznie w 2010 roku postanowił się jej oświadczyć.

Ślub pary odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. I choć data ślubu Kate i Williama wzbudziła kontrowersje, oni każdego dnia udowadniają, że przyniosła im szczęście. 

Zobacz także: Szokujący szczegół ze ślubu Kate i Williama. Dopiero teraz ujrzał światło dzienne

Niektóre gwiazdy w wyjątkowy sposób celebrują rocznice ślubu. Większość z nich uwielbia wówczas wyjeżdżać, ale są też tacy, którzy mają oryginalne pomysły na świętowanie.