Zamknij

Zaskocz wszystkich nietypową księgą gości weselnych. W tych pomysłach się zakochasz

Anna Respondek
06.04.2018 14:07

Księga gości weselnych to ważna pamiątka dla każdej młodej pary, która z czasem może przypomnieć sobie, jakie wrażenia towarzyszyły ich gościom. Obecnie na rynku pojawiło się wiele propozycji na nietypową księgę gości weselnych. Zobacz najciekawsze pomysły. 

Księga gości weselnych
fot. Fotolia

Księga gości weselnych jest jedną z największych pamiątek z uroczystości dla każdej młodej pary. Dzięki niej, już małżonkowie, wiele lat po ślubie wciąż mogą wracać do tych chwil i zapoznać się z myślami i przeżyciami towarzyszącymi przybyłym. Ostatnio na rynku pojawiło się wiele propozycji nietypowych ksiąg gości weselnych. Wśród najpopularniejszych są: księga gości drzewo, serduszka czy drewniana księga gości weselnych. Jednak na tym nie kończą się najciekawsze propozycje. Zobacz kilka pomysłów na nietypową księgę gości weselnych. 

Zobacz także: Te atrakcje weselne sprawią, że wasza uroczystość będzie wyjątkowa

Księga gości weselnych - drzewo

To jedna z najmodniejszych propozycji ostatnich lat. Jeśli marzysz o tym, aby twoja księga gości mogła być czymś więcej, na przykład dekoracją, to zdecydowanie idealny wybór. Drewniane drzewo może być gotowe, albo składać się z dokładanych elementów. W sieci można znaleźć różne wariacje na ten temat. Goście zapisują kilka słów na listkach, które tworzą koronę drzewa. Można również zdecydować się na odbicie na listkach palca. 

Księga gości weselnych - zdjęcia

To kolejny znakomity sposób na księgę gości weselnych. Niestety bywa nieco kosztowny, ale zdecydowanie jest spektakularny. W tym wypadku goście robią sobie zdjęcie polaroidem i na tyle zapisują od siebie kilka słów. Aby każdy mógł spojrzeć na zdjęcie, warto zorganizować kilka sznurków, na których klamerkami będzie można przypiąć fotografię. 

Księga gości weselnych - różne okładki

Oczywiście nie można również zapominać o standardowych księgach gości weselnych. Te również stają się coraz ciekawsze. Po pierwsze od dawna można wybrać spośród tysięcy różnych okładek, które dopasujemy idealnie do motywu przewodniego imprezy. Po drugie na każdej księdze możemy sobie zażyczyć personalizacji. Taka księga gości weselnych może tworzyć album z naszych zdjęć, na których przybyli będą zapisywali swoje życzenia. 

Księga gości weselnych - serduszka

To kolejny hit ostatnich lat. Podobnie jak drzewko, księga gości weselnych z serduszkami staje się nie tylko pamiątką, ale także ozdobą, obrazem, który można powiesić na ścianie. Jak to wygląda? Zamawiamy ramkę, która od góry ma zrobiony niewielki otwór podobnie jak skarbonka. Goście podpisują się na drewnianych serduszkach lub odbijają na nich palec. Po wszystkim wrzucają serce do ramki, aż wypełni się po brzegi. Taka księga gości weselnych wygląda naprawdę uroczo. 

Księga gości weselnych - jenga

Jeśli chcecie zaskoczyć gości i lubicie różne gry, możecie skorzystać z klocków do jengi. To ciekawy i nietypowy sposób, dzięki któremu zyskamy jedną i niepowtarzalną wersję, którą będzie można wykorzystać do zabawy.

Księga gości weselnych - globus

Kochacie podróżować i w takim stylu będzie wasze wesele. Jeśli tak, to idealną księgą gości weselnych stanie się duży globus. To kolejny pomysł, który może "zdobić" wasze mieszkanie, a dodatkowo będzie wam przypominał o tym jednym wyjątkowym dniu w życiu. Dodatkowo to propozycja w przystępnej cenie. Wystarczy pisak i globus. 

Księga gości weselnych - butelka

Lubicie dostawać małe tajemnicze liściki? Chcecie, aby goście przy tworzeniu księgi gości weselnych mieli zabawę. To kolejny pomysł, który przypadnie wielu osobom do gustu. Wystarczy duży słoik, który można ozdobić na własną rękę, małe karteczki i kawałek sznurka. Goście swoje myśli i życzenia zapisują na papierze, który później wrzucają zawiązany do słoika. Wygląda świetnie. A jaką frajdę sprawia odczytywanie liścików.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

 

Autor: Anna Respondek