Zamknij

Królowa Elżbieta i książę Filip świętują rocznicę ślubu. Pokazali prezent od prawnuków

20.11.2020 10:07
Królowa Elżbieta w żółtym stroju i książę Filip w garniturze uśmiechają się do poddanych
fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Królowa Elżbieta i książę Filip świętują 73. rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazali nowe zdjęcie i pochwalili się prezentem od prawnuków. A my przypominamy oryginalne prezenty, które otrzymali z okazji ślubu!

Rocznice ślubu to zawsze dobry powód do świętowania. Zwłaszcza gdy są to takie jubileusze! Królowa Elżbieta i książę Filip 20 listopada świętują 73. rocznicę ślubu. Z tej okazji, jak co roku, na oficjalnych profilach rodziny królewskiej w mediach społecznościowych, pojawiło się nowe zdjęcie jubilatów. Widzimy na nim królową i jej małżonka w bardzo dobrej formie! Pochwalili się oni piękną laurką, jaką dostali w prezencie od swoich prawnuków. A my z tej okazji przypomnimy wam pewną ciekawostkę związaną z królewskim ślubem sprzed 73 lat.

Zobacz także: Diana przed ślubem musiała przejść test. To było jej "być, albo nie być" w roli księżnej

Królowa Elżbieta i książę Filip świętują rocznicę ślubu! Nowe zdjęcie

Królowa Elżbieta i książę Filip co roku starają się uczcić swoją rocznicę ślubu i w jakiś sposób świętować ją z poddanymi. Właśnie dlatego na profilu rodziny królewskiej pojawiło się nowe zdjęcie pary. 

Musimy przyznać, że zarówno królowa, jak i książę, pomimo sędziwego wieku, na nowej fotografii prezentują się rewelacyjnie!

Dumni pradziadkowie postanowili pokazać piękną laurkę, jaką przygotowali dla nich książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis. 

W komentarzach posypały się życzenia od internautów z całego świata.

Oni są niesamowici. Najlepsze życzenia.

 

Piękna para, wtedy i dziś. 

 

73 lata później mocne i trwałe małżeństwo. Szczęśliwej rocznicy!

Jak wam się podoba nowe zdjęcie królowej i księcia? My z tej okazji wspominamy pewną ciekawostkę z ich ślubu.

Zobacz także: Co stało się z suknią ślubną księżnej Diany? Tajemnica została rozwiązana!

Ślub królowej Elżbiety i księcia Filipa - dostali nietypowe prezenty od poddanych

73 lata temu, gdy królowa Elżbieta i książę Filip brali ślub, wszyscy Brytyjczycy śledzili ich ceremonię, podobnie jak ma to miejsce dziś podczas królewskich ślubów. Poddani postanowili sprawić interesujące prezenty przyszłej monarchini.

Okazuje się, że Elżbieta i Filip otrzymywali paczki z prezentami od zwykłych Brytyjczyków. Wśród nich znajdowały się: nylonowe pończochy, skrzynki papierosów oraz ręcznie robione swetry i obrazy. Wszystkie te upominki po ceremonii zostały złożone w Pałacu św. Jakuba, które później mogli podziwiać wszyscy zwiedzający.

Zobacz także: Kolejne wesele w rodzinie królewskiej? Księżniczka zamierza poślubić... szamana

Księżna Diana była nie tylko ulubienicą poddanych i "królową ludzkich serc", ale też niekwestionowaną ikoną stylu, której stroje inspirują do dziś. Jakie stylizacje księżnej są najsłynniejsze i wciąż modne? Na pewno je kojarzycie!