Zamknij

Te gwiazdy przełożyły ślub z powodu koronawirusa. Kto musi poczekać z przysięgą?

30.11.2020 12:47

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele ślubnych planów. Pary młode nie mogły stanąć na ślubnym kobiercu, a wśród nich znalazły się też gwiazdy.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez szczęśliwi informują o zaręczynach
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam wiele planów. W dużej mierze ucierpiała branża ślubna oraz pary młode, które musiały z tego powodu przekładać swoje uroczystości. Wśród nich znalazło się także wiele gwiazd. Sporo znanych osób planowało swoje śluby w 2020 roku. Niestety, koronawirus nie wybiera i oni także byli zmuszeni przełożyć ceremonie. Oto 5 znanych par, które zdecydowały się odwołać ślub ze względu na pandemię.

Zobacz także: Premier ogłosił plan znoszenia obostrzeń. Wiemy, co z weselami

Koronawirus: te gwiazdy przełożyły ślub z powodu pandemii

Pandemia koronawirusa wybuchła już niemal na całym świecie i pokrzyżowała nam wiele planów. Właśnie w związku z nią niektóre pary młode musiały zrezygnować ze swojego ślubu.

Część narzeczonych przełożyła wesela, inne pary wzięły same śluby, a jeszcze inne całkiem zrezygnowały z uroczystości. Jak się okazało, pandemia nie wybiera i ze swoją ceremonią muszą poczekać również gwiazdy.

Oto 5 znanych par, które dołączyły do grona "covidowych par młodych". 

1. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się jesienią 2019 roku. Jak podawały media, ich ślub miał się odbyć wiosną 2020 roku. Niestety nadeszła pandemia i sama JLO przyznała, że musieli przełożyć uroczystość. 

Naprawdę nie wiem, co się teraz stanie. To coś, na co będziemy musieli poczekać i zobaczymy za kilka miesięcy, jak to wszystko się ułoży - mówiła artystka w rozmowie z Ellen DeGeneres. 

2. Emma Stone i Dave McCary

Emma Stone i Dave McCary spotykali się dwa lata, zanim zdecydowali się wejść na kolejny etap związku. Gdy już się jednak zaręczyli, plany ślubne przyszły szybko. Zamierzali powiedzieć sobie sakramentalne tak w maju 2020 roku. Niestety ślub został odwołany ze względu na pandemię. Jak na razie nie wiadomo, kiedy się odbędzie. 

3. Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry i Orlando Bloom w tym roku powitali na świecie swoje dziecko. Zamierzali pójść za ciosem i wziąć w 2020 roku również ślub. Zwłaszcza że zaręczyli się w walentynki 2019. Ich wymarzona uroczystość miała odbyć się latem w Japonii. Tym bardziej pandemia pokrzyżowała im plany. Termin ślubu został odroczony. 

4. Brat księżnej Kate

Brat księżnej Kate, James Middleton, przełożył ślub już na samym początku wybuchu pandemii. Trudno się dziwić. Zamierzał powiedzieć swojej ukochanej "tak" w lipcu tego roku. Byłoby to jednak utrudnione, ponieważ rodzina jego narzeczonej, Alizee Thevenet, pochodzi z Francji. Problemy z organizacją dużego wesela oraz podróżowaniem pokrzyżowały im plany. 

5. Księżniczka Beatrice

To jedyna znana osoba na naszej liście, która przełożyła ślub, ale dziś jest już po słowie. Księżniczka i Edoardo Mapelli Mozzi mieli się pobrać w maju podczas wielkiej królewskiej uroczystości. Liczba zakażeń wówczas uniemożliwiła im zorganizowanie uroczystości. Beatrice i jej ukochany nie zamierzali jednak długo czekać. Ostatecznie postanowili wziąć skromny ślub, w gronie najbliższych, w lipcu tego roku. 

Zobacz także: Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki

loader

Miała być piękna ceremonia i huczne wesele, a pozostał niesmak. Te gwiazdy odwołały swój ślub w ostatniej chwili.