Zamknij

Kontrowersyjny pomysł pary młodej. Internauci są zniesmaczeni

06.05.2022 12:54
Kontrowersyjny pomysł pary młodej. Internauci są zniesmaczeni
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna para młoda chciała, żeby ich wesele było wyjątkowe. Nowożeńcy wpadli więc na dość oryginalny pomysł, który jednak nie wszystkim przypadł do gustu. "To bardzo obraźliwe pod każdym względem" - komentują internauci.

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chce, by jej wesele było niepowtarzalne, a goście mogli je na długo zapamiętać. Taki cel przyświecał też pewnym nowożeńcom, którzy na salę weselną weszli w dość nietypowy sposób. Do sieci trafiło nagranie, które natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Internauci jednak nie kryją zniesmaczenia.

Zobacz także: Panna młoda pokazała dekorację weselną i zaliczyła wpadkę. "Kilka centymetrów może wiele zmienić"

Kontrowersyjny pomysł pary młodej. Nagranie wywołało burzę 

Świeżo upieczeni małżonkowie postanowili rozpocząć wesele z hukiem. Goście cierpliwie oczekiwali w sali, gdy w pewnym momencie w głównych drzwiach stanęli nowożeńcy. Mężczyzna po chwili klęknął i zaczął iść obok swojej partnerki na czworakach. Kobieta natomiast trzymała w ręku smycz, która przypięta była do obroży znajdującej się na szyi jej ukochanego.

Para przechadzała się w ten sposób po sali przez kilkanaście sekund. Na nagraniu widać też zadowolonych gości weselnych, którym występ nowożeńców niewątpliwie przypadł do gustu. Wszyscy się śmieją i klaszczą, zachęcając parę do dalszego pokazu.

Film został też opatrzony kilkoma hasztagami. Jeden z nich brzmi "walkthedog" z ang. spacer z psem.

Państwo młodzi zaprezentowali gościom niecodzienny pokaz. Internauci są zniesmaczeni

Nagranie, które zostało opublikowane w sieci przez jednego z gości weselnych, natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 520 tys. razy. Internauci nie kryją zażenowania. Wiele osób uważa, że pokaz był rasistowski i nigdy nie powinien mieć miejsca. Niektórzy jednak stwierdzili, że to ich ślub, więc mogli zrobić, cokolwiek tylko chcieli.

Uważam to za bardzo obraźliwe pod każdym względem.

 

Na sali były dzieci. Jestem bardzo zła. 

 

Nie można się wściekać na to, co para zrobiła na swoim ślubie - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o tym kontrowersyjnym pomyśle pary młodej?

Zobacz także: Panna młoda zabroniła siostrze przyjść w dredach na ślub. "Jej prośba jest nieuzasadniona"

Księżna Kate w sukni ślubnej i książę William w mundurze jadą powozem na swój ślub
7 Zobacz galerię
fot. face to face/Reporter/East News

RadioZET.pl/nypost.com/gazeta.pl