Zamknij

Kilkuletni chłopiec zgubił obrączki pary młodej. Internauci: "Żadnych dzieciaków na ślubie"

28.07.2022 14:32

Pewien chłopiec podczas ślubu miał bardzo ważne zadanie. Został poproszony o dostarczenie obrączek parze młodej. Coś jednak poszło nie tak...

Kilkuletni chłopiec zgubił obrączki pary młodej. Internauci: "Żadnych dzieciaków na ślubie"
fot. SHUTTERSTOCK

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para chce, żeby ten długo wyczekiwany dzień był wyjątkowy i przebiegł dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Jak jednak wiadomo, życie lubi zaskakiwać. Ostatnio przekonali się o tym pewni państwo młodzi, którzy podczas ceremonii zaślubin stracili obrączki.

Zobacz także: Pan młody trafił do szpitala w dniu wesela. Nie uwierzycie, z kim bawiła się jego wybranka

Dziecko zgubiło obrączki pary młodej

Na TikToku opublikowane zostało nagranie ze ślubu, które wywołało prawdziwą burzę w sieci. Bohaterem tego krótkiego filmiku jest kilkuletni chłopiec. Dziecko, prawdopodobnie członek rodziny panny lub pana młodego, ma bardzo ważne zadanie. Otóż w dłoniach trzyma poduszkę z obrączkami, którą musi dostarczyć przyszłym małżonkom.

Na wideo widać, jak chłopiec przechodzi tuż obok zgromadzonych gości, a po chwili wchodzi na lekko podwyższony taras. Gdy znajduje się w pobliżu państwa młodych, wyciąga ręce przed siebie. Wtedy dochodzi do tragedii. Dziecko upuszcza poduszkę, a wraz z nią na ziemi lądują obrączki. Szybko okazuje się, że pierścionki wpadły pod taras w niewielką szczelinę pomiędzy dwoma deskami.

Internauci: "Żadnych dzieciaków na ślubie"

Nagranie wywołało lawinę komentarzy. Wielu internautów stwierdziło, że właśnie z takich powodów, nie powierza się kilkulatkom tak ważnych zadań. Inni nawet poszli o krok dalej i napisali, że sami nie chcą mieć żadnych dzieci na ślubie.

Część tiktokerków broni jednak chłopca. Uważa, że było to po prostu źle przemyślane. Niektórzy nie mogą zrozumieć tego, dlaczego obrączki nie były w żaden sposób przyczepione do poduszki, szczególnie że taras ma liczne szczeliny. 

Żadnych dzieciaków na ślubie.
 
Kto kładzie obrączki na poduszce?
 
To było źle przemyślane - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Panna młoda w dniu ślubu trafiła do szpitala. Jej historia może być przestrogą dla innych

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl