Zamknij

Kilkuletni chłopiec zaczął niszczyć welon panny młodej. Internauci nie kryją oburzenia

29.06.2022 11:50
Kilkuletni chłopiec zaczął niszczyć welon panny młodej. Internauci nie kryją oburzenia
fot. SHUTTERSTOCK

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak kilkuletni chłopiec chodzi po białym welonie panny młodej. Internauci nie kryją oburzenia. "Właśnie dlatego chcę mieć wesele bez dzieci" - komentują tiktokerki.

Wesele bez dzieci to temat, który wzbudza wiele emocji. Z jednej strony nie wszyscy mają możliwość znalezienia dla swojej pociechy opieki, dlatego zdarza się, że goście, otrzymując zaproszenie na przyjęcie tylko dla dorosłych, rezygnują z przyjścia. Takie rozwiązanie gwarantuje jednak większą swobodę; państwo młodzi nie muszą obawiać się o nieodpowiednie zachowanie dzieci swoich bliskich, zaś rodzice, których pociechy zostały w domu, mogą skupić się na dobrej zabawie.

Zobacz także: Zaliczyła wpadkę na weselu. Kobieta pokazała za dużo

O tym, jak może wyglądać wesele, na które zostały zaproszone dzieci, przekonali się ostatnio pewni nowożeńcy. Podczas przyjęcia kilkuletni chłopiec zaczął deptać welon panny młodej.

Dziecko zaczęło niszczyć welon panny młodej

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie z pewnego wesela, które wywołało burzę w komentarzach. Na kilkusekundowym filmie ujęto państwa młodych w romantycznej scenerii. Nowożeńcy o zachodzie słońca stali nad wodą. Mężczyzna ubrany był w elegancki szary garnitur. Kobieta natomiast miała na sobie przepiękną białą suknię. Uwagę zwraca też jej długi welon z delikatnymi zdobieniami. 

Widocznie tkanina spodobała się też kilkuletniemu chłopcu, który w pewnym momencie postanowił wejść na welon panny młodej, a następnie zaczął po nim deptać. Po chwili do dziecka podbiegła kobieta, która zabrała pociechę na kolana.

Chłopiec deptał welon panny młodej. Internauci nie kryją oburzenia.

Nagranie z wesela, które zostało opublikowane na TikToku spotkało się z żywą reakcją internautów. Użytkownicy aplikacji nie kryją oburzenia. Niektórzy napisali, że rodzice chłopca powinni bardziej na niego uważać. Spora część osób skomentowała też, że właśnie z takich względów planuje zorganizować wesele bez dzieci.

Na zachowanie chłopca inaczej zareagowali goście, którzy brali udział w przyjęciu. Na nagraniu słychać, że incydent rozśmieszył bliskich nowożeńców. Co ciekawe, do sytuacji odniosła się nawet sama panna młoda. W komentarzu pod wideo napisała, że była to jej ulubiona część wesela. Dodała, że kupiła welon na Amazonie za 30 dolarów, a "bohaterem" przyjęcia był jej siostrzeniec. Internautom poradziła, aby odpuścili, bo sama nie ma najmniejszego problemu z zachowaniem kilkulatka. 

Zobacz także: Para młoda wybrała nietypową piosenkę na ślub. Goście nie kryli zaskoczenia

Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS

RadioZET.pl