Zamknij

Cichopek pokazała zdjęcia z sesji ślubnej. Choć minęło 13 lat, jej suknia wciąż jest na topie

22.09.2021 11:31
Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia ślubne sprzed 13 lat. Jej suknia wciąż jest TOP
fot. Piotr Molecki/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 13 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz, z okazji rocznicy, aktorka pokazała zdjęcia z ich ślubnej sesji.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to para, której kibicuje wielu Polaków. Ich relacja rozwijała się na oczach wszystkich, bowiem poznali się na parkiecie w programie "Taniec z gwiazdami". I choć tworzą naprawdę medialny związek, starają się dbać o swoją prywatność, przede wszystkim ze względu na dzieci. Teraz, z okazji 13. rocznicy ślubu, aktorka postanowiła zrobić wyjątek i opublikować zdjęcia z prywatnego albumu. Dzięki temu możemy zobaczyć zdjęcia pary z sesji poślubnej, która do dziś robi ogromne wrażenie.

Zobacz także:  Anna Starmach pokazała niepublikowane dotąd nagranie ze ślubu. Jej reakcja w kościele to hit

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia ślubne sprzed 13 lat. Jej suknia wciąż jest hitem

Rocznica ślubu to bardzo ważne wydarzenie w życiu wszystkich zakochanych. Nic więc dziwnego, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w związku z nią postanowili powspominać uroczystość sprzed lat.

Aktorka na swoim instagramowym koncie opublikowała zdjęcia z sesji poślubnej, która odbyła się w górach. Oboje zaprezentowali się rewelacyjnie, ale to suknia Kasi robi największe wrażenie. Taki model kreacji jest obecny w trendach do dziś. 

Koronkowa rocznica ślubu - aktorka napisała w opisie fotografii. 

W komentarzach posypały się komplementy i życzenia od zachwyconych fanów pary. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że minęło już tyle lat, odkąd Kasia Cichopek wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". 

Cudownie.

 

Najpiękniejsza suknia ślubna ever.

 

Suknia jest absolutnie genialna - piszą internauci. 

Sami zobaczcie te zachwycające zdjęcia. 

Zobacz także:  Jak gwiazdy świętują rocznicę ślubu? Jedni wyjeżdżają, a inni pieką ciasteczka

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - historia związku 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku, gdy aktorka wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". To właśnie przyszły mąż został wówczas jej partnerem. Tancerz przyznał po latach, że ich uczucie zrodziło się na parkiecie. 

Trenowaliśmy rumbę, czyli taniec miłości. Ja byłem wtedy w pracy, więc starałem się mocno trzymać moje uczucia na wodzy - mówił w programie "Na tapecie". 

Zostali zwycięzcami drugiej edycji show, a następnie brali udział w wielu pokazach tanecznych. To połączyło ich jeszcze mocniej, aż ostatecznie w 2008 roku wzięli ślub. Rok później na świat przyszedł ich syn Adam. W 2013 roku ponownie zostali rodzicami, a do ich rodziny dołączyła córka Helena. 

Zobacz także:  Te gwiazdy młodo wyszły za mąż. Jedna z nich miała zaledwie 17 lat