Zamknij

Córka Adama Małysza wyszła za mąż. Miała dwie suknie, a w jednej wyglądała jak wróżka

07.09.2021 07:45
Karolina Małysz wyszła za mąż. Córka Adama Małysza miała dwie suknie ślubne
fot. Damian Klamka/East News

Adam Małysz ma jedną córkę, którą właśnie wydał za mąż. Karolina miała aż dwie suknie ślubne. Obie kreacje wyglądały jak wyjęte z katalogu.

Wszyscy pamiętamy tę dziewczynkę z czasów, gdy Adam Małysz był królem skoczków narciarskich. Nasz "Orzeł z Wisły" miał ogromne wsparcie ze strony swojej żony i córeczki. Minęły lata, a Karolina Małysz dorosła i w miniony weekend stanęła na ślubnym kobiercu. Wyjątkowe, dwudniowe wesele zorganizowano w Szczyrku. Panna młoda tego dnia miała aż dwie kreacje. Obie suknie ślubne Karoliny były bardzo modne, ale nas najbardziej zachwyciła jedną z nich. Właśnie w tej sukni wyglądała jak wróżka z bajki. 

Zobacz także: Ślub w rodzinie królewskiej. Panna młoda postawiła na suknię w stylu księżnej Diany

Karolina Małysz wyszła za mąż. Córka Adama Małysza miała dwie suknie ślubne

Obie suknie ślubne Karoliny Małysz wyglądały jak wyjęte z aktualnych katalogów. Dzięki temu naprawdę nie sposób było oderwać wzroku od panny młodej. 

Pierwsza suknia pochodziła z atelier Patrycji Kujawy. Był to najmodniejszy krój ostatnich sezonów - "księżniczka" z lejącego tiulu, na cienkich ramiączkach. Na wierzchu naszyte były kwiatowe, koronkowe aplikacje. Dziewczęca uroda Karoliny w połączeniu z tą kreacją sprawiła, że panna młoda wyglądała jak wróżka. 

Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że córka legendy sportu pójdzie w sukni z mojego atelier do ślubu - napisała Kujawa na swoim instagramowym koncie. 

Druga suknia Karoliny to koronkowa syrenka z tiulowym dołem. Kreacja miała grubsze ramiączka i głęboki dekolt. W tej wersji panna młoda prezentowała się bardzo kobieco.

Sami zobaczcie obie kreacje Karoliny Małysz.

Zobacz także: Te suknie ślubne będą najmodniejsze w 2021 roku. Która skradnie twoje serce?

Karolina Małysz - wiek i związek

Karolina Małysz na swoim instagramowym koncie zaktualizowała już nazwisko i zdecydowała się na dwa człony - Karolina Małysz-Czyż. Dziewczyna ma wielu obserwujących na tym portalu społecznościowym. Jej profil śledzi ponad 25 tysięcy osób. Córka Adama Małysza publikuje dużo zdjęć z podróży, w które chętnie udaje się wraz ze swoim mężem. 

Karolina ma 23 lata. Ze swoim ukochanym jest związana już od 7 lat. Kamil Czyż oświadczył jej się w kwietniu 2019 roku podczas wycieczki do Barcelony. Według informacji podanych przez WP, para na ślubnym kobiercu miała stanąć w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała im plany. Teraz udało się zorganizować wymarzoną ceremonię.

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 

Zobacz także: W jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub? Niektóre naprawdę wcześnie