Zamknij

Jego klipy weselne wyglądają jak teledyski. Takie filmy tworzy bardzo zdolny Polak!

12.12.2018 12:56
ślub filmy
fot. Shutterstock

Te klipy ślubne robią duże wrażenie, musicie je obejrzeć!

Filmy ślubne są bardzo ważną pamiątką z ceremonii oraz wesela. Bardzo często zdarza się jednak, że nie wyszły, tak, jak zaplanowała to sobie para młoda. Każdy, kto zamawia film, chce, aby był on jak najbardziej estetyczny oraz jak najmniej kiczowaty. Właśnie za takie produkcje odpowiedzialny jest Sebastian Nandryka z firmy Super Weddings. Jego filmy robią furorę w sieci!

Filmy ślubne w wykonaniu zdolnego Polaka

Nandryka inspiruje się w swojej pracy legendami z branży filmowej. Jego filmy przepełnione są artyzmem. W klipach widzimy prawdziwe, nieprzekoloryzowane emocje między małżonkami

Nigdy nie sądziłem, że będę kręcić filmy weselne. To musiało być przeznaczenie! - pisze na swojej stronie Sebastian.

Jego filmy są prawdziwymi dziełami sztuki. Są łzy oraz śmiech dostarczone widzom w maksymalnej dawce. Na swojej stronie pisze, że wszystko, co robi, pochodzi prosto z serca i tam też ma trafiać. Fotograf uwielbia podróżować, dlatego, jeśli ma klientów na drugim końcu Świata, lot nie stanowi dla niego żadnego problemu.

Fani zachwyceni filmami Superweddings

Sebastian jest aktywnym użytkownikiem social mediów. Prowadzi kanał w serwisie YouTube oraz konto na Instagramie, na którym zgromadził ponad 6 tysięcy obserwujących. Jego fani zachwyceni! Pod każdą publikacją znajdziemy masę pozytywnych komentarzy.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Czy lubisz obserwować gwiazdy na Instagramie?

Liczba głosów:

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?