Zamknij

To, co zrobił ten gość na weselu przeszło wszelkie pojęcie. Nagranie z TikToka szokuje

07.10.2022 09:20

Wszyscy obecni na tym weselu zapamiętają ten dzień na długo. To, co zrobił jeden z gości, wprawiłoby w zażenowanie nawet najbardziej szalonych imprezowiczów. Trudno było spodziewać się pozytywnych reakcji. 

Fragment filmu z wesela
fot. Shutterstock/https://www.tiktok.com/@mowieoslubie/video/7147965252057959685

Imprezy weselne wielokrotnie bywają huczne, a czasem ich przebiegu nie potrafi przewidzieć nawet najbardziej czujny organizator. Tak było na jednym z przyjęć, o których głośno zrobiło się na TikToku. Wszystko za sprawą nietypowego zachowania jednego z gości.

Zobacz także: Została zdradzona przez faceta. Potem zaśpiewała na jego ślubie i się zemściła 

Nagranie z wesela hitem TikToka

Na popularnej platformie społecznościowej TikTok często pojawiają się ciekawe nagrania. Te dotyczą m.in. niezwykłych historii z życia innych ludzi lub promują triki, które przydają się na co dzień. Ostatnio jedna ze specjalistek od tematyki ślubnej podzieliła się z obserwatorami zaskakującym wideo.

Widzimy na nim, jak jeden z gości weselnych tak wczuł się w zabawę, że w pewnym momencie postanowił z impetem rzucić się na stół z jedzeniem. Mężczyzna wziął wielki rozbieg, a następnie położył się i zniszczył wszystko, co było na obrusie. 

Zarówno panna młoda, jak i pozostali uczestnicy uroczystości w pośpiechu odskoczyli na boki, jednak nie wszyscy zdążyli uciec przed niespodziewaną "napaścią".

Treścią tego nagrania podzieliła się autorka profilu @mowieoslubie. Widać, że nie tylko ją zaskoczyło to, co wydarzyło się na imprezie. Oburzenie zobaczymy przede wszystkim na twarzach osób obecnych na sali.

Przez tego gościa weselnego wszyscy byli w szoku

Trudno opisać szok i zażenowanie, jakie pojawiło się na twarzach gości. Niektórzy potrzebowali dłuższej chwili, by zrozumieć, co tak naprawdę się wydarzyło. Do sytuacji doszło podczas jednej z zabaw. 

Wiele osób zaczęło zwracać uwagę na to, że bohater zamieszania nie powinien brać udziału w konkursie, jeśli był zbyt pijany. Pozostali goście jasno dali mu do zrozumienia, że powinien się wstydzić. Dodatkowo w komentarzach na TikToku padły słowa:

Paweł już ma dość wesel na całe życie.

 

Dlatego nie zaproszę niektórych osób na wesele.

 

Dlatego postanowiliśmy, że na naszym weselu będzie 20 osób... wstyd po prostu.

Co wy sądzicie o tego typu zachowaniu?

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News