Zamknij

Masz te cechy? Według mężczyzn jesteś idealną kandydatką na żonę

25.12.2020 12:00

Mężczyźni zdradzili, jakie cechy ma idealna kandydatka na żonę. To one sprawiają, że facet chce się oświadczyć.

Szczęśliwa kobieta i mężczyzna, który jej się oświadcza
fot. Shutterstock

Ślub to bardzo poważny krok, przed którym wielu ludzi się wzbrania. Zwłaszcza mężczyźni się go boją. Dlatego właśnie niektórzy długo się wahają, zanim zdecydują oświadczyć się swojej partnerce. Co w końcu skłania ich do zaręczyn? Wielka miłość to jedno, ale muszą się też upewnić, że ich wybranka jest idealną kandydatką na żonę. Co o tym świadczy? Mężczyźni wskazali 6 cech kobiet, z którymi mogliby spędzić resztę życia. Jeżeli ty też je masz, możesz spać spokojnie - on w końcu ci się oświadczy.

Zobacz także: Oto najgorsze miejsca na zaręczyny. Nie zdziw się, jeżeli ukochana ci odmówi

Jaka jest idealna kandydatka na żonę? Musi mieć te cechy

Wiele kobiet zastanawia się, co sprawia, że mężczyzna w końcu chce się oświadczyć. Oczywiście dzieje się tak wtedy, gdy uświadomi sobie, że jego ukochana jest tą jedyną. A po czym to poznaje?

Portal Yourtango.com zebrał opinie mężczyzn na temat idealnej kandydatki na żonę. Większość z nich była zgodna co do tych 6 cech kobiet. To właśnie one sprawiają, że chcą się z nimi ożenić. 

1. Jest ambitna

Faceci doceniają, gdy kobieta jest inteligentna i dąży do wyznaczonych sobie celów. Oczywiście to czasami może być peszące, ale w długim związku jest niezwykle istotne. On dzięki temu wie, że poradzisz sobie w każdej sytuacji. 

2. Zachowuje się dojrzale

Dojrzałość i odpowiedzialność to cechy, których mężczyźni potrzebują u swoich partnerek. Zwłaszcza gdy bierzesz odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, a także jesteś dla niego wyrozumiała. Dzięki temu wie, że zawsze może na ciebie liczyć. 

3. Stawia na oryginalność

Faceci uwielbiają kobiety niesztampowe. Dlatego twój ukochany doceni, jeżeli powiesz mu, że zamiast kwiatków wolisz ciastka lub dobre wino. Tobie może się to wydawać dziwne i krępujące, a on dzięki temu oszaleje na twoim punkcie. Nie podążasz bowiem za innymi, tylko doskonale wiesz, czego sama chcesz. 

4. Ufa swojemu facetowi

Zaufanie w związku to podstawa. A nie oszukujmy się, to kobiety zazwyczaj bywają chorobliwie zazdrosne. Tego typu uczucie może doprowadzić do szybkiego rozpadu związku. Mężczyźni, zwłaszcza ci, którzy nie mają nic na sumieniu, czują się dowartościowani, gdy okazujemy im zaufanie. 

5. Jest dobra dla innych

Dobro zawsze do nas wraca. Warto być dobrym dla ludzi i zwierząt. I to nie tylko dlatego, żeby przypodobać się mężczyźnie, ale powiedzmy, że to może być dodatkową motywacją. Dzięki temu pokażesz mu, że jesteś dobrym człowiekiem. 

6. Zawsze stoi po stronie ukochanego

Jeżeli jesteście razem, powinniście przy sobie trwać. Nawet jeżeli wydaje ci się, że on nie ma racji, możesz postarać się jakoś wytłumaczyć mu całą sytuację. Nigdy nie powinnaś jednak oficjalnie brać strony innych. To po prostu nie jest fair i sama byś nie chciała, żeby on zrobił podobnie. 

Zobacz także: To nie Karol zdecydował o ślubie z Dianą. Nie uwierzycie, kto kazał mu się oświadczyć

loader

Wielka miłość może prowadzić do pochopnych decyzji, w tym do szybkich zaręczyn. Te gwiazdy kilka razy decydowały się na ten krok. To zaręczynowe rekordzistki.