Zamknij
Joanna Brodzik w białym garniturze i Paweł Wilczak w stalowym garniturze idą po czerwonym dywanie
  • 10 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Są pary, które marzą o pięknym weselu i zalegalizowaniu związku. Są też jednak tacy, którzy nie potrzebują ślubu do szczęścia i są ze sobą od lat.

Dawniej mówiło się, że nie wypada żyć z kimś bez ślubu. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś każdy bez problemu może decydować o tym, jak chce, żeby wyglądał jego związek. Te gwiazdy stwierdziły, że ślub nie jest im potrzebny do szczęścia. Od lat tworzą piękne relacje, a nawet całe rodziny, bowiem niektóre z nich doczekały się także pociech. Sami zobaczcie, które znane osoby nie zawarły związku małżeńskiego, pomimo uczucia, jakie jest między nimi.

Gwiazdy, które żyją ze sobą bez ślubu. Te pary są razem od lat

Te gwiazdy pokazują, że prawdziwa miłość istnieje. Nie potrzebują deklaracji, żeby być razem od lat.

W naszej galerii znajdziecie oczywiście pary z zagranicznego show-biznesu. Jeden z najtrwalszych tego typu związków tworzą Shakira i Gerard Pique. Są razem od 10 lat i mają dwójkę dzieci. 

Również w naszym kraju mamy sporo znanych osób, które nie zdecydowały się na ślub. Paweł Wilczak i Joanna Brodzik to jedna z najpopularniejszych par aktorskich w Polsce. Są razem od 2004 roku i doczekali się synów-bliźniaków. 

Podobnie jest z Tamarą Arciuch i Bartkiem Kasprzykowskim. Są parą od 2009 roku i wspólnie doczekali się dwójki dzieci. Przez wiele lat razem wychowywali także syna aktorki z poprzedniego związku. 

Tego typu relacji jest o wiele więcej zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie. Poznajcie znane pary, które nie potrzebują ślubu do szczęścia. 

Zobacz także: Gwiazdy, które zdradzały swoich partnerów. Jeden z tych związków przetrwał

loader