Zamknij
Doda w białej sukience w czarne kropki i z czerwonymi ustami
  • Mandaryna i Michał Wiśniewski przytulają się do siebie
  • Amal i George Clooney płyną jachtem w Wenecji
  • 10 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Ślub za granicą może być naprawdę urokliwy. Udowodniły to te gwiazdy, które zdecydowały się na ceremonie w innych krajach. 

Każda panna młoda ma swój pomysł na ślub. Wiele z nas doskonale wie, w jakim miejscu chciałoby powiedzieć sakramentalne „tak”. Swoje plany mają również gwiazdy. Jedni marzą o ślubie w Las Vegas, inni o tradycyjnej uroczystości w gronie rodziny, a jeszcze inni chcieliby pobrać się w jednym ze swoich ulubionych miejsc za granicą. I właśnie z takiego założenia wyszły gwiazdy, które przedstawiamy w galerii.

Gwiazdy, które wzięły ślub za granicą. Każda para w innym miejscu na świecie

O ślubach gwiazd często jest głośno. Zwłaszcza wtedy, gdy znani zaskakują miejscem, w którym zamierzają zawrzeć związek małżeński.

W historii polskiego show-biznesu najgłośniejszą ceremonią była z pewnością ta, którą zorganizował Michał Wiśniewski. Gdy muzyk brał ślub z Mandaryną, postanowili pobrać się w Kirunie na biegunie północnym. Cała uroczystość kosztowała ich około 2 miliony złotych.

Doda zaskoczyła wszystkich, gdy okazało się, że jej wakacje w Hiszpanii okazały się tak naprawdę weselem. Nawet goście, których sprowadziła na Półwysep Iberyjski, nie spodziewali się, że będą świadkami jej ślubu z Emilem Stępniem.

Nie tylko polskie gwiazdy decydują się na wesela poza granicami kraju. Nawet Sophie Turner i Joe Jonas, którzy najpierw wzięli ślub w Las Vegas, oficjalną ceremonię dla najbliższych zorganizowali we Francji.

Kim Kardashian i Kanye West oraz Amal i George Clooney wybrali natomiast uroki Włoch. Pierwsza z par postanowiła pobrać się w słonecznej Toskanii. Clooney’owie wybrali natomiast ekskluzywną Wenecję.

W galerii przedstawiamy różne znane pary, które wzięły ślub za granicą. Każda z nich w innej części świata.

Zobacz także: Znane pary, które są razem od lat, ale nie mają ślubu. Tworzą piękne rodziny

loader