Zamknij

Te gwiazdy wzięły ślub w Las Vegas. Niektórym udzielał go sam "Elvis Presley"

09.02.2021 14:50

Śluby w Las Vegas kojarzą nam się z czymś zwariowanym. W rzeczywistości niektóre gwiazdy, które zdecydowały się na takie ceremonie, stworzyły naprawdę udane relacje.

Sala ślubów w Las Vegas
fot. Splash News/EAST NEWS

Nie bez powodu mówi się, że "co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas". To miasto imprez i szaleństw znane jest z niezapomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich niczym z filmu "Kac Vegas". Doskonale kojarzyć je możemy także ze zwariowanymi ślubami. Tych, którym wydaje się, że takie rzeczy dzieją się wyłącznie w filmach, rzeczywistość może zaskoczyć. Okazuje się, że ludzie naprawdę jeżdżą do Las Vegas, żeby wziąć ślub. Na taki krok zdecydowało się również sporo gwiazd. Niektóre z nich udowodniły, że małżeństwo zawarte w ten sposób może przetrwać wiele lat.

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy. Przechytrzyły wszystkich

Gwiazdy, które wzięły ślub w Las Vegas. Niektórym przyniósł szczęście

Gwiazdy od lat jeżdżą do Las Vegas, żeby wziąć ślub. Dzięki temu mogą zagwarantować sobie niezapomnianą ceremonię. 

Sale ślubne w światowej stolicy rozrywki pękają w szwach niemal każdej nocy. Trudno powiedzieć, z jakiego powodu młodzi decydują się na taki krok. Być może dlatego, że jest to wyjątkowa możliwość, żeby ślubu udzielił im sobowtór Elvisa Presleya.

Ciekawostką jest, że sam Elvis również pobrał się w tym rozrywkowym mieście. To właśnie tam poślubił Priscillę. 

Oto 7 znanych par, które postanowiły wziąć ślub w Las Vegas.

1. Priscilla Beaulieu i Elvis Presley

Elvis i Priscilla marzyli o skromnej uroczystości. Dlatego zależało im na cichym ślubie w gronie najbliższych znajomych. Ich ceremonia odbyła się w 1967 roku w hotelu Aladdin. Na weselu było zaledwie 14 gości. 

ASSOCIATED PRESS/East News

2. Dorothea Hurley i Jon Bon Jovi

Bon Jovi, jak na prawdziwego rock'n'rollowca przystało, nie mógł mieć tradycyjnej uroczystości. Dlatego zabrał swoją licealną miłość do Las Vegas. W 1989 roku złożyli sobie tam przysięgę wierności, której dotrzymują do dziś.

Rob Rich / Everett Collection/EAST NEWS

3. Angelina Jolie i Billy Bob Thornton

Mało kto wie, ale Angelina Jolie przed Bradem Pittem miała dwóch mężów. Jednym z nich był inny aktor, Billy Bob Thornton, którego poślubiła właśnie w Las Vegas. Ich ślub miał miejsce w 2000 roku w Little Church of the West. Jedną z oznak miłości, jaką Angelina dała Billy'emu, był tatuaż na ramieniu. 

Zobacz także: Te rozstania gwiazd wstrząsnęły całym światem. Wy też im kibicowaliście?

MARIO ANZUONI/Splash News/East News

4. Demi Moore i Bruce Willis

Ta gorąca para z lat 90. pobrała się w 1987 roku po zaledwie trzech miesiącach związku. Ślub wzięli zatem dość szybko w hotelu Golden Nugget w Las Vegas. Niech was jednak nie zwiedzie to tempo i późniejsze związki obojga. Byli małżeństwem aż 11 lat i doczekali się trzech córek. 

ASSOCIATED PRESS/East News

5. Britney Spears i Jason Alexander

To jedno z najszybszych małżeństw w show-biznesie. W przypadku Britney i Jasona nie można zatem powiedzieć, że ślub w Las Vegas przyniósł im szczęście. Pobrali się w 2004 roku w Little White Wedding Chapel. I choć przyjaźnili się od dzieciństwa, małżeństwa nie wytrzymali. Rozstali się już po 55 godzinach. 

Splash News/EAST NEWS

6. Sophie Turner i Joe Jonas

Ta urocza para miała aż dwa śluby. Oficjalna uroczystość w gronie dużej liczby gości odbyła się w lipcu 2019 roku w Prowansji. Wcześniej jednak zdecydowali się zaszaleć i 1 maja wzięli ślub w Little White Wedding Chapel w Las Vegas, gdzie kilka godzin wcześniej Jonas Brothers grali koncert. 

7. Lily Allen i David Harbour

2020 rok był zdominowany przez pandemię koronawirusa i pokrzyżował plany wielu parom młodym. Tej dwójce jednak nic nie przeszkodziło stanąć na ślubnym kobiercu. Miłość przysięgali sobie w kaplicy Graceland, a ślubu udzielił im jeden z sobowtórów Elvisa Presleya. Wesele zorganizowali natomiast w In-N-Out-Burger.

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w 2020 roku. Pandemia nie popsuła im weselnych planów

loader

Miała być piękna ceremonia i huczne wesele, a pozostał niesmak. Te gwiazdy odwołały swój ślub w ostatniej chwili.