Zamknij

Te gwiazdy wzięły ślub w 2020 roku. Pandemia nie popsuła im weselnych planów

29.12.2020 10:12
Martyna Wojciechowska w pomarańczowej sukience i Przemysław Kossakowski w czarnym garniturze
fot. Piotr Molecki/East News

W ostatnich miesiącach branża ślubna była mocno ograniczona. To jednak nie przeszkodziło niektórym w urządzeniu pięknej ceremonii. Te gwiazdy wzięły ślub w 2020 roku.

2020 rok nie należał do najłatwiejszych dla par młodych. Branża weselna na całym świecie stanęła pod znakiem zapytania ze względu na pandemię koronawirusa. Podczas gdy wielu narzeczonych zdecydowało się przełożyć swoje uroczystości, niektórzy postanowili wykorzystać miesiące, w których ceremonie były dozwolone i powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Miłość, wierność i uczciwość małżeńską przysięgały sobie również niektóre gwiazdy. Oto 11 znanych par, które wzięły ślub w 2020 roku, mimo pandemii koronawirusa.

1. Margaret i KaCeZet

Już na początku roku wszystkich wprawiły w osłupienie zdjęcia, które ukazały się na Facebooku. Mogliśmy na nich zobaczyć ceremonię zaślubin Margaret i KaCeZeta. Artyści przysięgali sobie miłość w egzotycznych warunkach. Otrzymali błogosławieństwo szamana, a podczas samej uroczystości nie zabrakło magicznych pieśni. 

2. Michelle Williams i Thomas Kail

W marcu media obiegła informacja, że aktorka Michelle Williams wzięła ślub w tajemnicy. Wybrankiem jej serca został reżyser Thomas Kail, który jest także ojcem jej drugiego dziecka. Para poznała się na planie serialu "Fosse/Verdon". 

GREGG DEGUIRE/Getty AFP/East News

3. Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska 

O tym, że Michał Wiśniewski poślubił Polę, media rozpisywały się w kwietniu. Ostatecznie gwiazdor potwierdził te informacje, podkreślając, że zależało mu na skromnej i prywatnej ceremonii. Wybranka jego serca zajmuje się fotografią. 

4. Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi

Starsza córka księcia Andrzeja przełożyła ceremonię ze względu na pandemię. Ostatecznie jednak nie zdecydowała się na długie oczekiwanie i poślubiła swojego ukochanego już w lipcu, gdy ilość zakażeń w Wielkiej Brytanii nieco zmalała. Nie był to jednak typowy "royal wedding", a skromna uroczystość w gronie najbliższych. 

5. Maria Dębska i Marcin Bosak 

Maria Dębska i Marcin Bosak również postanowili stanąć na ślubnym kobiercu bez względu na pandemię. Ich ceremonia odbyła się w sierpniu. "Ten rok miał dla mnie jeden naprawdę jasny punkt" - napisała aktorka pod koniec grudnia na Instagramie i pochwaliła się zjawiskową suknią ślubną. 

6. Zosia Ślotała i Kamil Haidar

Stylistka i muzyk również przekładali swoją uroczystość. Pierwotnie ceremonia miała odbyć się w lipcu, ostatecznie jednak pobrali się we wrześniu. Pogoda im dopisała, a wśród gości nie zabrakło znanych osób. Wraz z parą świętowała m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. 

Zobacz także: Diana cierpiała podczas ślubu i to nie przez Karola. Nie uwierzycie, co się stało

7. Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli 

Justyna Kowalczyk wzięła sekretny ślub i dopiero po fakcie poinformowała o nim swoich fanów przy pomocy Instagrama. Sportsmenka postawiła na oryginalną kreację w czerwonym kolorze. Do tego miała idealnie dobrany bukiet słoneczników. 

8. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens 

To był jeden z najpiękniejszych ślubów gwiazd tego roku. Para pobrała się o zachodzie słońca w Grecji. Podczas ceremonii przeważały białe i niebieskie kolory. Musimy przyznać, że zdjęcia z tej uroczystości zrobiły na nas ogromne wrażenie. 

9. Lara Gessler i Piotr Szeląg 

Lara Gessler zaskoczyła tym ślubem wszystkich. Najpierw pokazała pierścionek zaręczynowy, a następnie zdjęcia już po samej ceremonii. Miała na sobie skromną sukienkę i była w zaawansowanej ciąży. Dziś Lara i Piotr są szczęśliwym małżeństwem oraz dumnymi rodzicami małej Neny. 

10. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Równie dużym zaskoczeniem był ten ślub. Martyna Wojciechowska długo nie potwierdzała zaręczyn z Kossakowskim. Ostatecznie przyznała, że zamierzają się pobrać i niedługo później stanęli na ślubnym kobiercu. A my mogliśmy podziwiać niezwykłe zdjęcia z ich weselnej sesji na Instagramie. 

11. Scarlett Johansson i Colin Jost 

Scarlett i Colin zaręczyli się w maju 2019 roku. Również oni musieli wstrzymać się z ceremonią ze względu na pandemię. Ostatecznie jednak postanowili się pobrać pod koniec października w Nowym Jorku. 

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub po czterdziestce. Pokazują, że na miłość warto czekać

KEVORK DJANSEZIAN/Getty AFP/East News

Śluby znanych osób zawsze powodują ogromne poruszenie. Chyba że gwiazdy postanowią przechytrzyć wszystkich i... pobrać się w tajemnicy.