Zamknij
Joanna Przetakiewicz w skórzanej kurtce i Rinke Rooyens w czarnym golfie z pieskiem na pokazie La Mani
  • Richard Gere i Alejandra Silva na czerwonym dywanie
  • Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
  • Jolanta Pieńkowska Leszek Czarnecki Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki
  • 10 Zobacz
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Każdy ma gdzieś swoją połówkę, ale nie wszyscy potrafią szybko ją znaleźć. Te gwiazdy wzięły ślub grubo po czterdziestce. Pokazują, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno.

"Na miłość nigdy nie jest za późno" - to powiedzenie może wam się wydawać oklepane, ale nie da się ukryć, że jest prawdziwe. I mamy ku temu najlepsze dowody w show-biznesie. Wszystkie gwiazdy, które przedstawiamy w galerii, wzięły ślub po czterdziestce i udowodniły tym samym, że łatwiej jest stworzyć udany związek, gdy jest się dojrzalszym. Są to zarówno zagraniczne gwiazdy, jak i osoby znane nam doskonale z rodzimego show-biznesu. Zobaczcie sami, kto zdecydował się wziąć ślub grubo po czterdziestce.

Gwiazdy, które późno wzięły ślub. Ustatkowały się po 40. roku życia

Niektóre z tych gwiazd na ślubnym kobiercu stanęły całkiem niedawno. Jeszcze inne wiele lat temu i dziś udowadniają, że wzięcie ślubu w dojrzałym wieku miało sens.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to obecnie jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje są po pięćdziesiątce, jednak niedawno zdecydowali się wziąć ślub.

Inną parę, która niedawno stanęła na ślubnym kobiercu, tworzą Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Oboje są po czterdziestce, ale na zdjęciach z wesela wyglądali jak zakochani nastolatkowie. 

Wiedzieliście, że Richard Gere wziął ślub, mając 68 lat, a Hugh Grant 57? Ci najwięksi filmowi amanci długo czekali na miłość swojego życia. Podobnie było w przypadku innych aktorów, do których wzdychały kobiety na całym świecie - George'a Clooneya i Bruce'a Willisa.

Wszystkie te gwiazdy zdecydowały się późno ustatkować, ale dziś udowadniają, że wyszło im to na dobre. Zobaczcie, kto jeszcze znalazł się na tej liście. 

Zobacz także: Te gwiazdy przełożyły ślub z powodu koronawirusa. Kto musi poczekać z przysięgą?