Zamknij
Gwiazdy, które się rozstały, a dziś są już po ślubie. Dały sobie drugą szansę
10 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

Te gwiazdy dały miłości drugą szansę. Choć rozstały się z partnerami, wróciły do nich, żeby ostatecznie stanąć z nimi na ślubnym kobiercu.

Bycie w związku nie należy do najłatwiejszych rzeczy w naszym życiu. Utrzymanie partnera wymaga od nas wielu wyrzeczeń i sztuki chodzenia na kompromisy. Zwłaszcza gdy nasz związek robi się poważny i zaczynamy myśleć o ślubie. Te gwiazdy dobitnie się o tym przekonały. Zanim stanęły na ślubnym kobiercu, rozstały się ze swoimi wybrankami. Musiały do nich wrócić, żeby przekonać się, że to związek na całe życie. Tym samym dały miłości drugą szansę, co wyszło im na dobre. Dzięki temu dziś są już po ślubie z ukochaną osobą.

Gwiazdy, które się rozstały, a dziś są już po ślubie. Dały sobie drugą szansę

Są takie znane osoby, które musiały boleśnie przekonać się, że ich życie bez ukochanej osoby u boku nie ma sensu. Tym samym postanowiły dać miłości drugą szansę.

Ostatnio media obiegły zdjęcia ze ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Wszyscy byli w szoku, gdy okazało się, że ta dwójka postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Całkiem niedawno głośno było bowiem o ich rozstaniu. Oni jednak postanowili do siebie wrócić i udowodnić, że miłość wszystko przezwycięży.

Podobnie było w przypadku innych znanych par. Na polskim podwórku również Borys Szyc musiał rozstać się z Justyną Nagłowską, zanim zdecydował, że to jego partnerka na całe życie. Taka sama sytuacja przytrafiła się Joannie Koroniewskiej i Maciejowi Dowborowi oraz Karolinie Ferenstein i Piotrowi Kraśce. 

W rozstaniach i powrotach prawdziwymi mistrzami są jednak zagraniczne gwiazdy. Zanim Justin Bieber poślubił Hailey, musiał z nią zerwać, żeby przekonać się, jak bardzo ją kocha. Co ciekawe, niemal identyczna historia przydarzyła się jednej z najbardziej udanych par show-biznesu, czyli Jessice Biel i Justinowi Timberlake'owi. Po latach również Kit Harington wrócił do swojej ukochanej, którą poznał na planie "Gry o tron". 

Sami zobaczcie, jakie pary się rozstały, żeby ostatecznie stanąć na ślubnym kobiercu. 

Zobacz także:  Znane pary, które są razem od lat, ale nie mają ślubu. Tworzą piękne rodziny