Zamknij
Michał Wiśniewski z mikrofonem zakłada okulary przeciwsłoneczne
  • Zsa Zsa Gabor Zsa Zsa Gabor - 8 rozwodów
  • Elizabeth Taylor Elizabeth Taylor - 8 rozwodów
  • Emilia Krakowska Emilia Krakowska - 4 rozwody
  • 15 Zobacz
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Związki w show-biznesie często kończą się rozstaniem. Bywa, że nawet po ślubie. Te gwiazdy to prawdziwi rozwodowi rekordziści.

"I nie opuszczę cię aż do śmierci" to słowa przysięgi małżeńskiej, które wszyscy doskonale znamy. Niestety nie każdy bierze sobie ją do serca. Wiemy, że show-biznes rządzi się swoimi prawami. Gwiazdy często zmieniają partnerów jak rękawiczki, jednak niektóre z popularnych związków kończą się na ślubnym kobiercu, zanim się okazuje, że ta relacja nie ma szansy na przetrwanie. Są też takie znane osoby, które nie nauczyły się na błędach i postanowiły ponownie wziąć ślub, żeby... znów się rozstać. Oto prawdziwi rozwodowi rekordziści show-biznesu. 

Gwiazdy, które rozwodziły się kilka razy. To prawdziwi rekordziści

Związki gwiazd bywają niezwykle emocjonujące. Nic więc dziwnego, że wszyscy bacznie obserwujemy znane pary i ich losy. 

Niestety często zdarza się tak, że związki w show-biznesie nie są trwałe. Znamy sporo tego typu przykładów, kiedy było głośno o jakimś ślubie, a następnie równie dużo mówiło się o rozwodzie zakochanych.

Absolutnym numerem jeden w Polsce jest Michał Wiśniewski. Gwiazdor znalazł się nawet na liście gwiazd, które wzięły ślub w 2020 roku. Tym samym teraz ma już piątą żonę, z którą spodziewa się swojego piątego dziecka. 

Okazuje się jednak, że przy prawdziwej rozwodowej rekordzistce show-biznesu czerwonowłosy wokalista to pikuś. Amerykańska aktorka Zsa Zsa Gabor miała aż 9 mężów! Z ostatnim z nich była jednak przez 30 lat, aż do swojej śmierci w 2016 roku. 

To jednak nie wszyscy. Na naszej liście prawdziwych rozwodowych rekordzistów znajdziecie zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Jesteście ciekawi, komu śluby weszły w krew? Zobaczcie w galerii. 

Zobacz także: Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki

loader