Zamknij
Victoria Beckham nie miała tradycyjnej sukni ślubnej na weselu z Davidem Beckhamem
  • Marilyn Monroe i Joe DiMaggio Marilyn Monroe
  • 10 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Nie wszystkie panny młode chcą mieć tradycyjną suknię ślubną. Te gwiazdy udowodniły, że równie dobrze można prezentować się w innych kreacjach.

Choć większość panien młodych marzy o tradycyjnej sukni ślubnej, są też takie panie, które wolą bardziej oryginalne kreacje. Okazuje się, że również w garniturach i kombinezonach można prezentować się elegancko. Najważniejszy w tym dniu jest oczywiście komfort panny młodej. Dlatego nie trzeba aż tak trzymać się tradycji. W historii mogliśmy zaobserwować różne oryginalne suknie ślubne gwiazd. Niektóre z nich były wręcz zaskakujące. Zobaczcie, na jakie kreacje w dniu ślubu zdecydowały się te znane panie.  

Gwiazdy, które nie miały sukni ślubnej. Wybrały inne kreacje

Panie, które nie chcą mieć tradycyjnej sukni ślubnej, mają naprawdę sporo możliwości. Mogą wybrać np. garnitur w stylu Sophie Turner lub Emily Ratajkowski. To jednak niejedyna opcja. 

Już w dawnych czasach gwiazdy lubiły stawiać na oryginalność pod tym względem. Np. Marilyn Monroe ślub z Joem DiMaggio wzięła w tradycyjnej, czarnej garsonce. 

Swoją kreacją ślubną zdecydowanie zaskoczyła Kristen Bell, która postawiła na granatowe spodnie od garnituru i bluzkę z krótkim rękawem w tym samym kolorze. Victoria Beckham natomiast, choć w kościele miała na sobie tradycyjną suknię ślubną, na weselu zmieniła ją na fioletową, długą sukienkę. 

Również polskie gwiazdy lubią zaskoczyć stylizacjami podczas swoich ślubów. Joanna Przetakiewicz i Zosia Ślotała postawiły na białe kombinezony. Justyna Kowalczyk miała na sobie natomiast prostą sukienkę w kolorze... czerwonym.

Sami zobaczcie, jakie gwiazdy odeszły od tradycji i nie zdecydowały się na tradycyjną suknię ślubną. 

Zobacz także: Te suknie ślubne będą najmodniejsze w 2021 roku. Która skradnie twoje serce?

loader