Zamknij
Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
  • Elizabeth Taylor i Richard Burton Elizabeth Taylor i Richard Burton
  • Melanie Griffith i Don Johnson Melanie Griffith i Don Johnson
  • Pamela Anderson i Rick Salomon Pamela Anderson i Rick Salomon
  • 7 Zobacz
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

Mówi się, że nie należy wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Miłość bywa jednak nieprzewidywalna. Te gwiazdy ponownie stanęły na ślubnym kobiercu z tą samą osobą.

Zazwyczaj, gdy dwoje ludzi zamierza się rozwieść, nie planują wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Okazuje się jednak, że w przypadku niektórych osób, ta zasada się nie sprawdza. Są takie gwiazdy, które nie dość, że postanowiły stanąć kolejny raz na ślubnym kobiercu, to w dodatku drugi raz z tą samą osobą. W związku z tym ponownie wzięły ślub ze swoimi byłymi małżonkami. Takich znanych osób jest sporo zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie. Zobaczcie sami, kto postanowił dać miłości drugą szansę.

Gwiazdy, które drugi raz wzięły ślub z tą samą osobą

O tym, że miłość nie wybiera, wiadomo od dawna. Okazuje się, że niekiedy może nawet prowadzić nas do błędnych decyzji.

Okazało się, że te gwiazdy żałowały rozwodu z byłymi małżonkami. Do tego stopnia, że postanowiły ponownie stanąć z nimi na ślubnym kobiercu.

Większość z tych związków nie przetrwała jednak do dziś. Okazuje się zatem, że wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki nie zawsze ma sens. 

Jest też jednak dobra wiadomość - na naszej liście znalazła się para, która przetrwała do dziś. Zobaczcie sami, które gwiazdy postanowiły dać miłości drugą szansę. 

Zobacz także: Znane pary, które są razem od lat, ale nie mają ślubu. Tworzą piękne rodziny

loader