Zamknij
Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
  • Ashley i Mary-Kate Olsen Ashley i Mary-Kate Olsen w 2007 roku były druhnami na ślubie swojego przyjaciela.
  • Pippa Middleton Pippa Middleton w 2011 roku była druhną na ślubie swojej siostry Kate.
  • EN_01168164_0296 Lady Gaga w 2015 roku była druhną na ślubie swojej przyjaciółki.
  • 10 Zobacz
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Nie jest łatwo przyjaźnić się z gwiazdą. Istnieje bowiem ryzyko, że na naszym ślubie, zostaniemy przyćmieni przez własną przyjaciółkę.

Zdarza się, że znana osoba zostaje poproszona o bycie świadkiem na ślubie bliskiej sobie osoby. Tym samym istnieje ryzyko, że może przyćmić swoją obecnością parę młodą. Przyjaciele tych gwiazd nie bali się jednak zaryzykować. Zobaczcie sami, które znane kobiety dzięki temu zostały druhnami bliskich sobie osób. Nazbierało się ich naprawdę sporo.

Gwiazdy, które były druhnami na ślubach swoich przyjaciół

Niektóre gwiazdy miały przyjemność być druhnami bliskich sobie osób. Głośno było m.in. o ślubie Evy Longorii, która na świadkową wybrała Victorię Beckham. Ta uroczystość odbyła się w 2016 roku i widać, że była "Spicetka" świetnie sprostała temu zadaniu.

Z reguły jednak gwiazdy są druhnami osób mniej popularnych od siebie. Wspomniana już wyżej Eva Longoria sama była świadkiem na ślubie swojej przyjaciółki. Podobnie było w przypadku Taylor Swift czy Lady Gagi. Nawet Mary-Kate i Ashley Olsen wspólnie świadkowały swojemu przyjacielowi podczas ślubu w Meksyku. 

Na druhnę często wybiera się także kogoś z rodziny. I tak Paris Hilton była świadkową swojej siostry Nicky. Nie można tu zapomnieć także o pamiętnym royal wedding z 2011 roku, kiedy to Pippa Middleton została druhną księżnej Kate. 

Zobaczcie, które gwiazdy były druhnami na ślubach bliskich sobie osób.

Zobacz także: 5 rzeczy, o których musi pamiętać dobra świadkowa. Na tym zależy pannom młodym

loader