Zamknij

Najgorsze zachowania weselnych gości. Internauci dzielą się swoimi przerażającymi historiami

Anna Respondek
04.06.2020 13:52
Kadr z filmu "Ślubne wojny"
fot. EAST NEWS

Dzień ślubu to wyjątkowy moment, w którym chciałoby się, aby wszystko szło po naszej myśli. A co jeśli goście na to nie pozwalają?

Pijani goście to nic nowego, w końcu nowożeńcy chcą, aby ich najbliżsi bawili się jak najlepiej. Sytuacja jednak się zmienia, kiedy rodzina upija się do nieprzytomności, a dodatkowo inna kobieta pojawia się w sukni ślubnej. Na stronie Mumsnet.com pojawiło się ponad 300 komentarzy pod postem dotyczącym "najbardziej niegrzecznych gości". 

Wiele opisywanych historii było szokujących, niektóre po czasie mogły okazać się również zabawne. Choć nikt nie chciałby mieć do czynienia na swoim ślubie i weselu z policją i "szemranymi interesami" zaproszonych. O takiej historii pisał internauta o nicku HipsterHunter.

Jeden z gości został aresztowany, po czym zadzwonił do młodego, żeby wpłacił za niego kaucję, a potem zmył się do Hiszpanii.

Kolejny internauta opisał historię, której uczestnikiem był członek jego rodziny

Nowy mąż mojej cioci upił się, odmówił zapłaty taksówkarzowi, którego wcześniej zamówił i zostawił ciocię i swoją pasierbicę na pastwę losu. Po czym poszedł na "wycieczkę" i nikomu nie powiedział, gdzie się udaje. Wszyscy go szukaliśmy, a kiedy go znaleźliśmy opierał się o auto. Ustawiliśmy go do pozycji, w której miał dojść do siebie. Kiedy się ocknął stwierdził, że został potrącony przez auto. W momencie, w którym chcieliśmy zawołać karetkę, stał się agresywny.

Wiele opowieści związanych było z pijanymi krewnymi. Jednak jedna komentująca opowiedziała historię z zupełnie innej kategorii.

Przyjaciółka rodziny została poproszona o nagranie ceremonii, a potem odmówiła oddania wideo. Po 25 latach "młodzi" nadal nie widzieli nagrania - napisała.

Pojawił się również przypadek kobiety, która przyszła na ślub w sukni ślubnej i tiarze. Zdecydowanie nie mogła doczekać się swojego "wielkiego dnia". 

giphy-downsized (34)