Gość uciekł z wesela. Powód? Lepiej sami zobaczcie

18.10.2022 11:13

Do sieci trafiło nagranie z pewnego wesela, które szybko stało się hitem sieci. Na filmie widać, jak jeden z gości, ku zaskoczeniu wszystkich, wybiega z przyjęcia ślubnego. Powód? Lepiej sami zobaczcie.

Gośc uciekł z wesela. Powód? Lepiej sami zobaczcie
fot. Shutterstock/TikTok(@failarmy)

TikTok to popularna aplikacja internetowa, która zrzesza miliony użytkowników z całego świata. Można tam znaleźć m.in. porady urodowe, triki przydatne podczas sprzątania, przepisy na smaczne dania, a także krótkie filmiki z różnych wydarzeń. Jakiś czas temu na TikToku pojawiło się nagranie z pewnego wesela, które szybko obiegło sieć i stało się hitem internetu.

Zobacz także: Zaproszenia na wesele bez dzieci nie wyszły im na dobre. Ta reakcja ich zszokowała

Gość uciekł z wesela. Powód? Lepiej sami zobaczcie

Na nagraniu zarejestrowano jedną z zabaw weselnych, a mianowicie moment rzucania bukietem przez pannę młodą. Według tradycji osoba, która złapie kwiaty, w najbliższym czasie wyjdzie za mąż. Na filmie widać, że wiązanka wpadła w ręce pewnej blondynki. Kobieta jest bardzo szczęśliwa, uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

W tym momencie jeden z gości weselnych zaczyna uciekać. Mężczyzna przeskakuje przez płot i wchodzi do swojego, zaparkowanego tuż obok, samochodu. Po chwili szybko odjeżdża. Ucikinierem był prawdopodobnie partner kobiety, która złapała ślubny bukiet. Mężczyzna, jak się domyślamy, chciał zażartować z tej sytuacji.

I to był ostatni raz, kiedy widzieliśmy mojego kuzyna Dave'a - brzmi opis nagrania zamieszczonego na TikToku.

Nagranie z wesela robi furorę na TikToku

Wideo z wesela szybko obiegło sieć i stało się hitem internetu. Zdobyło ponad milion polubień i tysiące komentarzy. Zachowanie gościa rozbawiło użytkowników aplikacji. Co ciekawe, niektórzy stwierdzili, że mężczyzna nie uciekł dlatego, że nie chce żenić się ze swoją partnerką, tylko pobiegł, aby znaleźć dla niej wymarzony pierścionek. Jedna tiktokerka zażartowała też, że nie widzi innego wyjścia niż to, że gość pracuje w ochotniczej straży pożarnej i właśnie dostał wezwanie.

Prędkość olimpijska!
 
Poszedł szukać pierścionka. 
 
On chyba woli żyć sam - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o tej sytuacji? Zabawna?

Zobacz także: Spoliczkowała mężczyznę w trakcie oświadczyn. Wszystko przez "pierścionek", który chciał jej dać

loader
Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS

RadioZET.pl