Zamknij

Ci dwaj mężczyźni poślubili tę samą kobietę, o czym nie wiedzieli. Dziś się przyjaźnią

27.06.2022 11:17
Poślubili tę samą kobietę w tym samym czasie. Dziś są przyjaciółmi
fot. Shutterstock

Ta kobieta poślubiła dwóch mężczyzn. Oni jednak nie wiedzieli o swoim istnieniu. Gdy odkryli, że ich żona jest bigamistką, poznali się i... zaprzyjaźnili.

Istnieją kultury i religie, w których związki poligamiczne są na porządku dziennym. Z reguły to mężczyźni mają kilka żon. W tym wypadku było jednak odwrotnie. Cała sytuacja wydarzyła się w Walii, choć w Wielkiej Brytanii związki poligamiczne są nielegalne. Mimo tego ta kobieta poślubiła dwóch różnych mężczyzn. Ci nie zdawali sobie sprawy ze swojego istnienia. Gdy jednak odkryli, że są w związku z bigamistką, postanowili wytoczyć jej sprawę. Okazało się, że dzięki temu między nimi wywiązała się szczególna relacja. 

Zobacz także: Została oszukana przez męża. 10 miesięcy po ślubie dowiedziała się, że jest... kobietą

Poślubili tę samą kobietę w tym samym czasie

Portal walesonline.co.uk opisał historię Christophera Thomasa i Petera Sherratta. Mężczyźni byli przerażeni, gdy odkryli, że... mają wspólną żonę. 

Kobieta pierwsze małżeństwo zawarła w 1998 roku. 7 lat później rozstała się z mężem, z którym miała córkę. Później zdecydowała się wejść w kolejny związek małżeński, jednak nie mówiła otwarcie o tym, że jest rozwódką. 

W 2006 roku poślubiła Petera Sherratta. Choć ich związek zakończył się zaledwie po roku, para była w separacji i długo nie doszło do rozwodu. W 2012 roku kobieta poznała przy pomocy portalu randkowego Christophera Thomasa. Para zaręczyła się i wzięła ślub. Następnie mężczyzna znalazł pozew rozwodowy od byłego męża swojej żony.

Zobacz także: Wpisała nazwisko narzeczonego w wyszukiwarkę. Odkryła prawdę o swoim pierścionku zaręczynowym

Byli mężami tej samej kobiety. Dziś są przyjaciółmi

W 2014 roku wszyscy znaleźli się na sali sądowej. Kobieta została oskarżona o bigamię. Jak donosi walesonline.co.uk, została skazana na 4 miesiące więzienia i 100 funtów grzywny. 

Christopher i Peter pierwszy raz spotkali się na sali sądowej. Choć wtedy nie mogli się ze sobą komunikować, po rozprawie postanowili umówić się na piwo. Tym samym zostali przyjaciółmi. 

Niektórym może wydawać się dziwne, że tak dobrze się dogadujemy. Ale mamy wspólną byłą żonę, mieliśmy też wspólne doświadczenie, to było oczywiste, że to doświadczenie nas połączy i zostaniemy przyjaciółmi - powiedział Christopher. 

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Znalazła sekretny folder w komputerze narzeczonego. Postanowiła odwołać ślub

Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

Źródło: walesonline.co.uk