Zamknij

Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną. Poszło o jej osobę towarzyszącą

22.10.2021 13:35

Druhna to dla każdej panny młodej wyjątkowa osoba, która pomaga jej w organizacji ślubu i wesela. W tym przypadku jednak sprawy znacznie się skomplikowały.

Druhna zrezygnowała ze swojej funkcji na ślubie. Wszystko przez pannę młodą
fot. Shutterstock

Druhna ma różne obowiązki podczas wesela. Nic więc dziwnego, że panny młode z reguły wybierają na tę funkcję osoby, którym ufają - siostry lub bliskie przyjaciółki. I choć z pewnością zrozumieją one wszystkie nerwy i humory, które towarzyszą nam w związku z przygotowaniami do ślubu, warto postarać się, żeby ich nie urazić. Może to bowiem znacznie wpłynąć na nasze relacje, nie wspominając już o tym, że druhna wówczas będzie skłonna do rezygnacji ze swojej funkcji i zostawienia nas samych tuż przed ślubem. Tak właśnie było w tym przypadku.

Zobacz także: Druhna zaszła w ciążę i nie mieści się w sukienkę. Panna młoda postawiła jej ultimatum

Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną

Portal thesun.co.uk przytoczył wpis, który załamana druhna umieściła na forum reddit.com. Okazuje się, że pokłóciła się ona z przyszłą panną młodą, ponieważ ta zachowała się w stosunku do niej nie w porządku. 

Kobieta ma żal do swojej przyjaciółki o to, że nie zaprosiła na wesele jej partnera. Nie chodzi jednak o pierwszą, lepszą osobę towarzyszącą - druhna jest bowiem w ciąży z tym mężczyzną, a parą są od 10 lat. 

Powiedziała, że na wesele zapraszane są tylko małżeństwa i pary długoletnie. Przypomniałam jej, że jestem zaręczona z tym mężczyzną, spodziewamy się razem dziecka i jestem z nim od 10 lat - napisała druhna.

Panna młoda uparcie postawiła jednak na swoim. Była zaskoczona, że druhna w ogóle myślała o zabraniu ze sobą swojego narzeczonego. 

Sprzeciwiła się i powiedziała, że go nie zaprosiła, ponieważ nie uważa naszego związku za ważny. Jeśli zajęło nam tak dużo czasu, aby nasz związek był zalegalizowany i czekaliśmy 10 lat na kolejny krok, to nasza więź prawdopodobnie nie jest tak silna - kontynuuje druhna.

Kobieta dodała, że para, u której druhną ma być na weselu, zaręczyła się po zaledwie 6 miesiącach związku i tym bardziej nie jest w stanie zrozumieć postępowania przyjaciółki. 

Zobacz także: Wylądowała w szpitalu noc przed ślubem. Jej historia jest przestrogą dla innych panien młodych

Druhna zrezygnowała ze swojej funkcji na ślubie. Wszystko przez pannę młodą

Panna młoda była nieugięta. W związku z tym druhna napisała jej, że w tej sytuacji będzie musiała zrezygnować ze swojej funkcji.

Powiedziałam jej, że rezygnuję z roli druhny, ponieważ nie zgadzam się z takim brakiem szacunku i dodałam, że może szukać kogoś innego do torturowania - napisała.

Internauci uważają, że postąpiła słusznie. Ich zdaniem to panna młoda zachowała się nie w porządku. 

To jest panna młoda i okropna przyjaciółka.

 

Jest to poziom braku szacunku, który kończy przyjaźń.

 

Obraża ciebie, twojego narzeczonego i twoje nienarodzone dziecko.

A jak wy zachowalibyście się na miejscu tej druhny? 

Zobacz także: Mama pana młodego zrobiła okrutny żart jego żonie na ślubie. Musiała opuścić wesele

loader
Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk