Zamknij

Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną. Poszło o jej osobę towarzyszącą

22.10.2021 13:35
Druhna zrezygnowała ze swojej funkcji na ślubie. Wszystko przez pannę młodą
fot. Shutterstock

Druhna to dla każdej panny młodej wyjątkowa osoba, która pomaga jej w organizacji ślubu i wesela. W tym przypadku jednak sprawy znacznie się skomplikowały.

Druhna ma różne obowiązki podczas wesela. Nic więc dziwnego, że panny młode z reguły wybierają na tę funkcję osoby, którym ufają - siostry lub bliskie przyjaciółki. I choć z pewnością zrozumieją one wszystkie nerwy i humory, które towarzyszą nam w związku z przygotowaniami do ślubu, warto postarać się, żeby ich nie urazić. Może to bowiem znacznie wpłynąć na nasze relacje, nie wspominając już o tym, że druhna wówczas będzie skłonna do rezygnacji ze swojej funkcji i zostawienia nas samych tuż przed ślubem. Tak właśnie było w tym przypadku.

Zobacz także:  Druhna zaszła w ciążę i nie mieści się w sukienkę. Panna młoda postawiła jej ultimatum

Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną

Portal thesun.co.uk przytoczył wpis, który załamana druhna umieściła na forum reddit.com. Okazuje się, że pokłóciła się ona z przyszłą panną młodą, ponieważ ta zachowała się w stosunku do niej nie w porządku. 

Kobieta ma żal do swojej przyjaciółki o to, że nie zaprosiła na wesele jej partnera. Nie chodzi jednak o pierwszą, lepszą osobę towarzyszącą - druhna jest bowiem w ciąży z tym mężczyzną, a parą są od 10 lat. 

Powiedziała, że na wesele zapraszane są tylko małżeństwa i pary długoletnie. Przypomniałam jej, że jestem zaręczona z tym mężczyzną, spodziewamy się razem dziecka i jestem z nim od 10 lat - napisała druhna.

Panna młoda uparcie postawiła jednak na swoim. Była zaskoczona, że druhna w ogóle myślała o zabraniu ze sobą swojego narzeczonego. 

Sprzeciwiła się i powiedziała, że go nie zaprosiła, ponieważ nie uważa naszego związku za ważny. Jeśli zajęło nam tak dużo czasu, aby nasz związek był zalegalizowany i czekaliśmy 10 lat na kolejny krok, to nasza więź prawdopodobnie nie jest tak silna - kontynuuje druhna.

Kobieta dodała, że para, u której druhną ma być na weselu, zaręczyła się po zaledwie 6 miesiącach związku i tym bardziej nie jest w stanie zrozumieć postępowania przyjaciółki. 

Zobacz także:  Wylądowała w szpitalu noc przed ślubem. Jej historia jest przestrogą dla innych panien młodych

Druhna zrezygnowała ze swojej funkcji na ślubie. Wszystko przez pannę młodą

Panna młoda była nieugięta. W związku z tym druhna napisała jej, że w tej sytuacji będzie musiała zrezygnować ze swojej funkcji.

Powiedziałam jej, że rezygnuję z roli druhny, ponieważ nie zgadzam się z takim brakiem szacunku i dodałam, że może szukać kogoś innego do torturowania - napisała.

Internauci uważają, że postąpiła słusznie. Ich zdaniem to panna młoda zachowała się nie w porządku. 

To jest panna młoda i okropna przyjaciółka.

 

Jest to poziom braku szacunku, który kończy przyjaźń.

 

Obraża ciebie, twojego narzeczonego i twoje nienarodzone dziecko.

A jak wy zachowalibyście się na miejscu tej druhny? 

Zobacz także:  Mama pana młodego zrobiła okrutny żart jego żonie na ślubie. Musiała opuścić wesele

Źródło: thesun.co.uk