Zamknij

Druhna zaszła w ciążę i nie mieści się w sukienkę. Panna młoda postawiła jej ultimatum

28.09.2021 10:35

Niektóre panny młode mają spore wymagania co do swoich druhen. Ta kobieta była nieustępliwa i postawiła przyjaciółkę w niezręcznej sytuacji.

Druhna zaszła w ciążę. Przez to panna młoda postawiła jej ultimatum
fot. Shutterstock

Ślub i wesele to prawdziwe wyzwanie organizacyjne, które wymaga mobilizacji wielu osób. Zazwyczaj panny młode dokładnie wyobrażają sobie, jak ten dzień powinien wyglądać. Niestety życie jest pełne niespodzianek i nie jesteśmy w stanie przewidzieć niektórych rzeczy. Warto zatem nie stresować się na myśl o niespodziewanych sytuacjach, ponieważ wówczas możemy się mocno zawieść. Przekonała się o tym ta panna młoda, której przyjaźń teraz wisi na włosku. Wszystko przez to, że jej druhna... zaszła w ciążę na 5 miesięcy przed ślubem. 

Zobacz także: Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Druhna zaszła w ciążę i nie mieści się w swoją sukienkę

Portal dailymail.co.uk dotarł do wpisu załamanej druhny na portalu reddit.com. Kobieta żali się internautom, że jej przyjaciółka postawiła jej ultimatum. Wszystko dlatego, że zaszła w ciążę. 

Druhna ma wątpliwości, czy zachowuje się rozsądnie, prosząc pannę młodą o zmianę sukienki. Okazało się bowiem, że ta, którą wybrała dla niej bohaterka dnia, będzie już na nią za ciasna. 

Największym problemem jest jednak to, że panna młoda marzy, żeby wszystkie jej druhny miały takie same sukienki.

Kiedy zobaczyłam sukienkę, zadzwoniłam do producenta, żeby zapytać, jak ta sukienka będzie wyglądała na kobiecie w piątym miesiącu ciąży. Zalecono mi jednak, żebym spojrzała na ich linię ciążową, ponieważ sukienka będzie ciasna i niewygodna - napisała druhna.

Kobieta od razu skontaktowała się z panną młodą. Ta jednak stwierdziła najpierw, że nie wie, co zrobić w tym wypadku, a następnie oddzwoniła do niej i poinformowała, że nie widzi tu możliwości kompromisu.

Nie chcę, żeby jedna druhna miała na sobie inną sukienkę niż wszystkie. Wiem, że rozmawiałaś z konsultantem, ale nie sądzę, że po pięciu miesiącach twój brzuch będzie tak duży. Chcę, żeby wszyscy czuli się komfortowo, ale tę sukienkę będziesz nosić tylko przez sześć godzin, więc to naprawdę nie powinno być takie niewygodne - druhna zacytowała w swoim wpisie słowa przyjaciółki. 

Okazało się, że panna młoda naprawdę jest nieustępliwa. 

Zobacz także: 5 rzeczy, o których musi pamiętać dobra świadkowa. Na tym zależy pannom młodym

Druhna w piątym miesiącu ciąży. Panna młoda postawiła jej ultimatum

Choć druhna wysłała jej kilka podobnych sukienek w rozmiarze ciążowym, panna młoda nadal nie chciała słyszeć o zamianie. Uparła się do tego stopnia, że postawiła przyjaciółce ultimatum - albo założy wybraną przez nią kreację, albo nie powinna przychodzić na wesele. Największy problem polega jednak na tym, że jest to... siostra pana młodego. 

Internauci są w szoku i krytykują zachowanie panny młodej, jednocześnie wspierając druhnę. 

Nigdy nie zrozumiem podejścia, że idealne zdjęcia są ważniejsze, niż dobro przyjaciół i rodziny. 

 

Ty i dziecko jesteście ważniejsi niż wizja panny młodej. 

 

Zrezygnuj, zanim będzie gorzej. Teraz może nie jest tak źle, ale będzie coraz bliżej ślubu i nie będziesz potrzebować stresu w ciąży. 

A co wy sądzicie o całej tej sytuacji? 

Zobacz także: One będą twoim wsparciem podczas wesela! Jak wybrać druhny i jakie są ich obowiązki?

loader

Źródło: dailymail.co.uk