Zamknij

Wyszła z wesela siostry po dwóch godzinach. Miała ważny powód, ale panna młoda była wściekła

21.09.2022 11:52

Druhna panny młodej musiała opuścić wesele po 2 godzinach. Niestety siostra nie była w stanie zrozumieć jej decyzji. To skończyło się awanturą.

Druhna wyszła z wesela siostry po dwóch godzinach. Miała ważny powód
fot. Shutterstock

Nie wszystkie sytuacje w życiu da się przewidzieć. Również w dniu ślubu, który jest pięknym i radosnym wydarzeniem, może się przytrafić coś, czego byśmy nie chcieli. Tak było w tym przypadku. Bliźniaczka panny młodej, która była jednocześnie jej druhną, otrzymała przykry telefon dotyczący jej dziecka i... musiała opuścić przyjęcie. To jednak sprawiło, że pokłóciła się ze swoją siostrą, która nie mogła zrozumieć, dlaczego zostawia ją w tak ważnym momencie jej życia.

Zobacz także: Siostra panny młodej powiedziała, że nie przyjdzie na jej wesele. Powód zaskakuje

Druhna wyszła z wesela siostry po dwóch godzinach. Miała ważny powód

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu siostry panny młodej na forum reddit.com. Kobieta była druhną na weselu, jednak po dwóch godzinach musiała opuścić przyjęcie.

Siostra panny młodej nie planowała takiego obrotu spraw. Choć ma dwójkę dzieci, zostawiła je teściom pod opieką, żeby móc w pełni poświęcić się roli druhny. Niestety zdarzyło się coś nieprzewidzianego.

W pewnym momencie druhna otrzymała telefon, że teściowie wiozą jednego z jej synów do szpitala, ponieważ chłopiec się przewrócił i rozciął głowę. Przestraszona kobieta zdecydowała, że natychmiast musi jechać do swojego dziecka, co jest naturalne w przypadku mam. Jej siostra nie była jednak w stanie tego zrozumieć. 

Kocha swoich siostrzeńców, nigdy nie traktowała ich źle, ale nie jest osobą, która mogłaby być ich opiekunką przez jeden dzień. Nigdy nie zaproponowała mi pomocy, ale to jej wybór i szanuję go - napisała internautka.

Spodziewała się jednak, że siostra zrozumie, w jakiej sytuacji się znalazła. Ona natomiast zarzuciła swojej druhnie, że wybiera syna zamiast niej. 

Załamała się i powiedziała, że nie mogę odejść w najważniejszym momencie jej życia. (...) Byłam zirytowana i powiedziałam: "Tak, wybieram mojego syna w szpitalu" - dodała druhna.

To nie był jednak koniec kłótni między paniami. 

Zobacz także: Siostra panny młodej rezygnuje z jej ślubu. Nie chce płacić 4500 dolarów

Syn druhny trafił do szpitala. Panna młoda była wściekła

Gdy kobieta znalazła się w szpitalu, otrzymała telefon od siostry. Ta, zamiast ją wesprzeć, znów zaczęła na nią krzyczeć, wypominając, że ją zostawiła. 

Mój mąż wyrwał mi telefon z ręki i kazał jej s****dalać - podsumowała druhna. 

Internauci, którzy skomentowali jej wpis, stają po jej stronie.

Gdyby twoi bliscy mieli problem i nie rozpraszałoby cię to, myślałbym o tobie źle.

 

Wolałaby porzucić swoje dziecko, żeby zostać z dorosłą kobietą? 

 

To mogło zagrażać życiu! 

A co wy sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz także: Druhna nie dostała zaproszenia na ślub. Wszystko przez to, co zrobiła przed wieczorem panieńskim

loader
Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk