Zamknij

Tego wywiadu Diana udzieliła przed ślubem. Mowa jej ciała wskazywała na cierpienie

25.01.2021 11:01
Księżna Diana w niebieskiej koszuli, białym sweterku i z chustką na szyi
fot. STEVE WOOD/Rex Features/East News

Diana i Karol udzielili wywiadu tuż przed swoim ślubem. Dziennikarka, która go przeprowadzała, teraz przeanalizowała ich rozmowę. Wskazuje, że już wtedy księżna cierpiała i czuła się niekomfortowo w towarzystwie narzeczonego.

Parze młodej przed ślubem zazwyczaj towarzyszy podekscytowanie. Zakochani nie mogą doczekać się tego wyjątkowego dnia, a następnie reszty wspólnie spędzonego życia. W związku z tym niemal każda panna młoda przed uroczystością promienieje. Zupełnie inaczej wyglądało to w przypadku księżnej Diany. Ta przed ślubem z Karolem zaczęła domyślać się, że jej narzeczony ma romans z Kamilą. Nie od dziś wiadomo, że problemy w ich związku pojawiły się niedługo po zaręczynach. Teraz dziennikarka, która przeprowadzała z parą wywiad przed ślubem, przeanalizowała zachowanie Diany. Wskazuje sygnały, które mogły świadczyć o złym samopoczuciu przyszłej księżnej. 

Zobacz także: Diana cierpiała podczas ślubu i to nie przez Karola. Nie uwierzycie, co się stało

Diana przed ślubem udzieliła wywiadu. Widać, że już wtedy cierpiała

Diana i Karol przed ślubem mieli do wypełnienia szereg formalności. Jedną z nich był wywiad, w którym musieli pokazać, że są szczęśliwymi narzeczonymi.

W 1981 roku rozmawiali z prezenterką BBC News, Andreą Rippon oraz dziennikarzem ITV, Andrew Gardenerem. Po latach Rippon wróciła do ich rozmowy.

Jak podaje Marieclaire.com, dziennikarka w sprawie wywiadu, który przeprowadziła przed laty, wypowiedziała się w filmie dokumentalnym "Charles and Di: The Truth Behind Their Wedding". Został on wyemitowany na kanale Channel 5. 

Andrea Rippon zaczęła analizować zachowanie księżnej podczas ich rozmowy. Jej zdaniem Diana została wówczas rzucona na głęboką wodę. 

Postaw dowolnego 20-latka przed kamerą telewizyjną i powiedz, że to wywiad dotyczący najważniejszego dnia w jego życiu, który zobaczą setki milionów ludzi na całym świecie - wspomina dziennikarka. 

Zdaniem Rippon Diana już wtedy była nieszczęśliwa. Świadczyć o tym może sama końcówka wywiadu, gdy dziennikarze życzą przyszłej parze młodej szczęścia na nowej drodze życia. 

Karol spogląda na Dianę, ale ona jest wpatrzona w podłogę. Twarz Diany na końcu mówi wiele. Może powinniśmy byli z niej wyczytać o wiele więcej. To mogło nam zasygnalizować wszystko, co się wydarzy - wskazuje Andrea.

Sami zobaczcie, jak wówczas zachowywała się księżna Diana.

Zobacz także: Diana przed ślubem musiała przejść test. To było jej "być, albo nie być" w roli księżnej

Ślub Diany i Karola

Diana i Karol poznali się przez siostrę przyszłej księżnej. Panna Spencer zauroczyła księcia, który wówczas leczył złamane serce po ślubie swojej ukochanej Kamili. Diana została zaproszona na przyjęcie w Pałacu Buckingham, a następnie na wakacyjny wyjazd rodziny królewskiej do Balmoral. 

Karol oświadczył się jej 6 lutego 1981 roku. Później rozpoczęły się wielkie przygotowania do ślubu. Ceremonia odbyła się 29 lipca w Katedrze Św. Pawła w Londynie. 

Zobacz także: Złamane serca w rodzinie królewskiej. Te związki były z góry skazane na porażkę

Śluby to wyjątkowy dzień, ale też taki przeżycie, że łatwo o wpadkę w czasie ceremonii. A te zdradzają się również gwiazdom. W tym przypadku wtopy zyskały miano skandali!