Zamknij

Jeżeli twój facet zachowuje się w ten sposób, nie licz na oświadczyny. On nie chce się ustatkować

25.06.2021 15:08

Kobiety niemal od małego marzą o wyjątkowych zaręczynach. Jeżeli jednak ich partner zachowuje się w ten sposób, mogą nie doczekać się tej chwili.

Czy mężczyzna zamierza się oświadczyć? Te zachowania mogą świadczyć, że nie
fot. Shutterstock

Zaręczyny to bardzo ważny moment w życiu wszystkich zakochanych, który jednocześnie stanowi poważną deklarację o uczuciach. Wiele kobiet czeka, aż ich ukochany zdecyduje się na ten ważny krok i postanowi im się oświadczyć. Niestety nie każdej z nich pisane jest doczekanie się zaręczyn. Są tacy mężczyźni, którzy nie zamierzają składać tak poważnych propozycji swojej wybrance. Po czym poznać, czy twój partner jest na to gotowy? Wystarczy zaobserwować, jak zachowuje się na co dzień. 

Zobacz także: Gdzie najłatwiej znaleźć męża? Badania wykazały, że nie trzeba szukać daleko

Czy on się oświadczy? Jeżeli zachowuje się w ten sposób, nie licz na to

Portal papilot.pl stworzył listę 5 zachowań, które są wyraźną wskazówką, że mężczyzna nie zamierza się oświadczyć. 

1. Nie lubi się angażować

O tym, jak partner będzie do nas podchodził, świadczyć mogą także jego poprzednie relacje. Zapewne nie były one udane, jeżeli ostatecznie się rozpadły. Warto jednak podpytać ukochanego, jakie miał wówczas podejście i czy myślał o swoich dziewczynach na poważnie. Wówczas będziesz miała jasny sygnał, czy to mężczyzna, który chce się ustatkować, czy może wolna dusza. 

2. Nie chce rozmawiać o przyszłości

Jeżeli mężczyzna myśli o tobie na poważnie, wówczas nie będzie miał problemów z rozmawianiem o przyszłości. Dyskutowanie o wspólnych planach, mieszkaniu, imionach dla dzieci jest czymś naturalnym w trwałej relacji. Jeżeli on unika tych tematów, możesz być pewna, że szybko się nie zdeklaruje. 

Zobacz także: Ten mężczyzna zaliczył wpadkę na własnym ślubie. Panna młoda nie spodziewała się takiego widoku 

3. Denerwuje się, gdy snujesz dalekie plany

Podobnie dzieje się w przypadku, gdy to ty zaczynasz opowiadać mu np. o tym, jak chciałabyś nazwać wasze dzieci lub urządzić wspólne gniazdko. Nawet gdy jeszcze nie chce o tym rozmawiać, jeżeli tylko mu na tobie zależy, wysłucha cię i jakoś to skomentuje. Kiedy zacznie się denerwować, możesz być pewna, że w którymś momencie od ciebie ucieknie. 

4. Nie potrafi się określić

Oczywiście w kwestii małżeństwa. Na pewnym etapie związku rozmowy o tym stają się rzeczą normalną. Jeżeli facet za każdym razem omija ten temat lub go zmienia, możesz być pewna, że na razie nie zamierza się angażować. 

5. Ma złe zdanie na temat instytucji małżeństwa

To normalne, że wszyscy mamy różne zdania na każdy temat. Nie musimy się ze sobą zgadzać, nawet w związku. Jeżeli jednak twój partner nie toleruje instytucji małżeństwa i otwarcie ci o tym mówi, a ty mimo wszystko chciałabyś, żeby ci się oświadczył, chyba musicie poważnie porozmawiać. Różnice w tak kluczowych kwestiach nie sprzyjają rozwojowi relacji. 

Zobacz także: Pobili rekord Guinnessa jako para o największej różnicy wzrostu. Podczas ślubu użyli drabinki

loader

Nigdzie nie jest powiedziane, że po zaręczynach od razu trzeba planować ślub. Te gwiazdy udowodniły, że jedno nie musi łączyć się z drugim.

Źródło: Papilot.pl