Zamknij

Założyła jeansy i top na ślub siostry. Internauci twierdzą, że jest samolubna

20.05.2022 10:36

Ta kobieta wybrała się na ślub siostry w... jeansach i topie. Teraz się dziwi, że rodzina jest na nią obrażona, a internauci nie stają w jej obronie.

Czy można pójść na wesele w jeansach i topie? Ta kobieta udowadnia, że nie
fot. Shutterstock

Ślub to bardzo ważne i eleganckie wydarzenie - zwłaszcza wtedy, gdy bierze go osoba z naszej najbliższej rodziny. Warto zatem pamiętać o doborze odpowiedniej stylizacji. Siostra tej panny młodej o tym zapomniała. Wybrała się na wesele w jeansach i topie. Teraz nie może zrozumieć, dlaczego siostra się na nią obraziła, a rodzice ją skrytykowali. Pożaliła się internautom, którzy ostatecznie... również stanęli po stronie panny młodej.

Zobacz także: Panna młoda dostała od druhny zdjęcie sukienki. Miała być złota, a wygląda jak suknia ślubna

Czy można pójść na wesele w jeansach i topie? Ta kobieta udowadnia, że nie

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu rozgoryczonej siostry panny młodej na forum reddit.com. Kobieta żali się, że została skrytykowana za strój, który wybrała na ślub swojej siostry.

Podczas tego wesela obowiązywał określony dress code. Para młoda chciała, żeby było to przyjęcie w stylu glamour, w związku z czym panie powinny przyjść w eleganckich stylizacjach, a panowie w garniturach. Jest to zresztą typowy strój weselny. Tym bardziej panna młoda nie spodziewała się, że jej siostra się wyłamie.

Po prostu ubieram się bardziej męsko i swobodnie. Nigdy nie lubiłam "robić" moich włosów ani makijażu i nigdy nie nosiłam takich kobiecych rzeczy - napisała na forum.

Kobieta dodała też, że rodzina jej nie rozumie - powiedzieli jej bowiem, że nie musi nosić sukienki, ale powinna się ubrać elegancko. Siostra panny młodej i tak postanowiła podkreślić swój indywidualizm, po czym przyszła na ślub w jeansach oraz topie. 

Zobacz także: Założyła swoją suknię ślubną na ślub brata. Takiej reakcji się nie spodziewała

Poszła na wesele siostry w jeansach i topie. Internauci są zniesmaczeni

Strój panny młodej wywołał oburzenie wśród jej najbliższych. Jej siostra i rodzice obrazili się na nią za zlekceważenie ich próśb. Teraz kobieta żali się internautom. Oczekiwała, że ją poprą, ale oni także stanęli po stronie panny młodej. 

Wytyczne dotyczące ubioru są ważne. Przestrzegamy ich na co dzień. Nie możesz np. nosić bikini do biura. Twoja siostra ma rację. 
 
Jej ślub cię nie dotyczył. Zrobiłaś to dla siebie. To samolubne. 
 
Obowiązywał dress code, a ty odmówiłaś przestrzegania go. Niewielu ludzi czuje się komfortowo w strojach ślubnych, ale robimy to dla osób, które kochamy - piszą internauci.

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Koleżanka nie zaprosiła jej na wesele. Winna była suknia, którą sama dla niej wybrała

loader
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i welonie
8 Zobacz galerię
fot. SYLWIA FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com