Zamknij

Twój facet zachowuje się w ten sposób? W takim razie to dobry materiał na męża

18.02.2021 14:13
Radosna para - facet niesie na plecach swoją ukochaną po mieszkaniu
fot. Shutterstock

Większość kobiet, które są w związku, zadaje sobie jedno pytanie - czy ich partner jest dobrym kandydatem na męża. Można to rozpoznać po jego zachowaniu.

Ślub to jedna z najbardziej odpowiedzialnych decyzji w naszym życiu. Zanim ją podejmiemy, warto zastanowić się nad tym, czy nasz partner w ogóle nadaje się na męża. To pytanie kobiety zadają sobie niemal od początku związku, gdy czują, że jest to poważna relacja. I choć nic nie da nam gwarancji, że ukochany będzie tym idealnym partnerem do końca życia, po jego zachowaniu można rozpoznać, czy nadaje się na męża. Podpowiadamy, czym charakteryzuje się tego typu facet. 

Zobacz także: Znalazłaś faceta w tym wieku? Jest szansa, że to związek na całe życie

Czy facet nadaje się na męża? Rozpoznasz to po jego zachowaniu

Jakiś czas temu pisałyśmy o tym, że mężczyźni wskazali cechy idealnej kandydatki na żonę. Teraz role się odwróciły i to kobiety wyliczają, po czym poznać, że partner będzie dobrym mężem.

W sieci znaleźć możemy różne opinie pań, które przedstawiają świadczące o tym znaki. Wybrałyśmy 5 naszym zdaniem najważniejszych cech. 

1. Opiekuje się tobą

Małżeństwo polega na byciu ze sobą na dobre i złe. A to drugie oznaczać może wiele rzeczy - problemy z rodziną, pracą, zdrowiem... Jeżeli masz w nim wsparcie, wiesz, że zawsze możesz na niego liczyć i przede wszystkim - czujesz się przy nim bezpiecznie, możesz mieć pewność, że ten facet jest dla ciebie ideałem. 

2. Dobrze traktuje swoją mamę i siostrę

Jak najłatwiej rozpoznać podejście ukochanego do zaangażowania i rodziny? Patrząc na jego relacje z bliskimi. A przede wszystkim obserwując, jakie ma wzorce w domu rodzinnym i jak traktuje mamę i siostrę. Jeżeli jest dla nich opiekuńczy, będzie także czułym mężem. 

3. Nie jest ideałem 

Ideały po prostu nie istnieją. Jeżeli facet wydaje ci się perfekcyjny przed ślubem, możesz być przekonana, że po weselu wszystko się zmieni. Niestety na gorsze. A dopóki nie przetestujecie swojego związku w momencie, gdy pojawiają się problemy, nie możesz mieć gwarancji, że wszystko się ułoży. 

4. Jest odpowiedzialny 

Roztropny facet to zawsze dobry materiał na męża. Tego typu osoba weźmie odpowiedzialność za swoje czyny, słowa, a także za swoich bliskich. Jeżeli twój mężczyzna wykazuje się tak dojrzałym podejściem, możesz spać spokojnie - nie da ci przepaść. 

5. Wspiera cię we wszystkim 

Wsparcie jest najważniejszą rzeczą w związku. O ile opiekuńczość może przychodzić w krytycznych momentach, oparcie ukochany powinien okazywać ci także w radosnych chwilach. Cieszy się z twoich sukcesów i pomaga ci je osiągnąć? Jesteś szczęściarą. 

Zobacz także: Podejrzewasz, że mąż cię zdradza? Sprawdź, co powinnaś zrobić

Wydawać się może, że show-biznes i trwały związek nie idą w parze. Te gwiazdy udowodniły, że może być inaczej.