Chciała złapać bukiet panny młodej. Przez przypadek staranowała kilkuletnie dziecko

31.05.2022 09:46

Pewna kobieta do jednej z zabaw weselnych podeszła zbyt poważnie. Tak bardzo zależało jej na złapaniu bukietu ślubnego, że w euforii staranowała kilkuletnią dziewczynkę. Nagranie z tego incydentu stało się viralem.

Chciała złapać bukiet panny młodej. Przez przypadek staranowała kilkuletnie dziecko
fot. SHUTTERSTOCK

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że państwo młodzi chcą, żeby ten dzień był wyjątkowy, a goście zapamiętali go na długo. Czasem jednak podczas ceremonii lub przyjęcia zdarzają się sytuacje, na które żadna para nie jest przygotowana. Tak też było na pewnym weselu, w trakcie którego jedna z zaproszonych osób staranowała dziecko. Nagranie z tego zdarzenia podbija sieć.

Zobacz także: Oświadczył się jej w Dubaju i planował z nią ślubu. Przed weselem rozpłynął się w powietrzu

Chciała złapać bukiet panny młodej. Przez przypadek staranowała dziecko

Rzucanie bukietem (niekiedy też welonem) przez pannę młodą to element większości wesel. Według tradycji, kobieta, która złapie kwiaty, jako kolejna stanie na ślubnym kobiercu. Choć to tylko zabawa, część osób podchodzi do niej bardzo poważnie. Świadczy o tym m.in. nagranie z pewnego przyjęcia weselnego, które kilka dni temu zostało opublikowane na TikToku.

Na filmie widać kilka kobiet ustawionych w rzędzie i jedną małą dziewczynkę. Przed nimi stoi zaś odwrócona tyłem panna młoda, która - nie patrząc na uczestniczki zabawy - rzuca za siebie bukiet ślubny. Gdy kwiaty są w górze, panie zaczynają biec w ich kierunku. W pewnym momencie jedna z kobiet omija pozostałe, wysuwając się na prowadzenie i... przypadkowo taranuje kilkuletnią dziewczynkę. Po chwili razem z dzieckiem ląduje na podłodze. 

Sytuacja zaskoczyła gości weselnych. Niektórzy w szoku zakrywają dłońmi usta. Innych z kolei ten niecodzienny incydent mocno rozbawił. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wypadek na weselu. Nagranie hitem sieci

Nagranie z wesela trafiło do sieci i natychmiast obiegło media społecznościowe. Do tej pory obejrzano je ponad 10,2 mln razy. Internauci żywo komentują wideo. Niektórzy uważają, że film jest niezwykle zabawny.

Dużo osób napisało też, że nie rozumie, dlaczego kilkuletnia dziewczynka bierze udział w zabawie dla dorosłych. Część użytkowników przyznało również, że nagranie tylko utwierdziło ich w przekonaniu, że na ich weselu nie będzie żadnych dzieci.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Czy można przyjść na wesele z dziećmi, jeśli nie są uwzględnione na zaproszeniu? Tiktokerka wyjaśnia

loader
Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

RadioZET.pl