Zamknij

Były mąż chce dostać zaproszenie na jej ślub. Nie uwierzycie, co zrobił

09.05.2022 11:59

Niektórzy byli małżonkowie pozostają w dobrych relacjach. To może jednak doprowadzić do różnych niezręcznych sytuacji - jak w przypadku tych osób.

Były mąż chce dostać zaproszenie na jej ślub. Nie uwierzycie, co zrobił
fot. Shutterstock

Utrzymywanie dobrych relacji z byłym małżonkiem nie należy do prostych rzeczy. Niektórzy jednak decydują się na to np. ze względu na dobro wspólnych dzieci. Tak też było w przypadku tej kobiety. Zapraszała swojego byłego męża na różne uroczystości rodzinne, ponieważ chciała, żeby miał kontakt z ich pociechami. Teraz zamierza ułożyć sobie życie na nowo i planuje ślub - nie wyobraża sobie jednak, że miałaby zaprosić na ceremonię byłego partnera. On stwierdził, że to nie w porządku i zrobił coś, co nie podoba się nawet internautom.

Zobacz także: Zaprzyjaźniła się z dziewczyną swojego ex. Nie spodziewała się, że dostanie taką propozycję

Były mąż chce dostać zaproszenie na jej ślub. Nie uwierzycie, co zrobił

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu na forum reddit.com, w którym anonimowy mężczyzna pożalił się internautom. Okazuje się, że liczył na zaproszenie na ślub swojej byłej żony.

Mężczyzna wyjaśnił, że po rozwodzie nadal pozostawał w dobrych kontaktach z byłą ukochaną. Ma też świetne relacje z jej rodziną. Właśnie dlatego nie rozumie, dlaczego nie otrzymał zaproszenia na ślub. 

Internauta stwierdził, że nie może tego tak zostawić. W tym celu zaczął obdzwaniać członków rodziny byłej żony. 

Skontaktowałem się z jej rodziną, głównie z jej siostrami i mamą, i powiedziałem, jak bardzo jestem zły, że zostałem wykluczony ze ślubu, a jeszcze bardziej, że nic z tym nie zrobiły - napisał mężczyzna.

Wszystkie panie były jednak zgodne, że nie mają wpływu na decyzje jego byłej żony. Następnie doszło do konfrontacji mężczyzny z przyszłą panną młodą.

Zbeształa mnie za telefony do jej rodziny i zapytała, dlaczego czuję się uprawniony do bycia zaproszonym na jej ślub. Powiedziałem jej, że nadal czuję się częścią rodziny i to dziwne, że jestem zapraszany na wszystkie rodzinne spotkania, ale wykluczony z tego - dodał mężczyzna. 

Internauci za dziwne uznali jednak coś zupełnie innego. 

Zobacz także: Nadał żonie nietypowe przezwisko. Ona myśli, że jest urocze, on po prostu z niej kpi

Zadzwonił do bliskich byłej żony. Poskarżył się, że nie dostał zaproszenia na jej wesele

Mężczyzna liczył na to, że internauci przyznają mu rację. Oni jednak stanęli po stronie jego byłej żony. Ich zdaniem zachowanie tego faceta jest dziwaczne.

Oczywiście, że nie jesteś zaproszony na jej ślub. Dziwnie się zachowujesz, dzwoniąc do jej rodziny i narzekając na to. 
 
Proste fakty: nie należysz do rodziny i nie jesteś zaproszony. 
 
Jesteś rozwiedziony. To koniec. Przestań manipulować swoją byłą, twierdząc, że to dla dobra dzieci - thesun.co.uk cytuje komentarze internautów.

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub. Poszło o jej suknię

loader
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po rozwodzie razem wychowują synów
9 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com