Zamknij

Bukiet panny młodej zaczął płonąć. Na ratunek ruszył jej mąż

17.08.2022 12:38
Bukiet panny młodej zaczął płonąć. Na ratunek ruszył jej mąż
fot. SHUTTERSTOCK

Ta para młoda z pewnością nie tak wyobrażała sobie pierwsze chwile swojego wesela. Gdy tylko przekroczyła próg sali, bukiet ślubny kobiety zaczął płonąć.

Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para chciałaby, żeby ten dzień był idealny i przebiegł dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Nie wszystko jednak da się przewidzieć, a życie - jak wiadomo - lubi zaskakiwać. Ostatnio przekonała się o tym pewna para młoda, u której na weselu wybuchł niewielki pożar. Nagranie z tego incydentu jest hitem sieci.

Zobacz także: Ich miesiąc miodowy zamienił się w koszmar. "Najgorsze doświadczenie w moim życiu

Bukiet panny młodej zaczął płonąć. Na ratunek ruszył jej mąż

Do sieci trafiło nagranie z pewnego wesela. Na wideo ujęto państwa młodych wchodzących na salę pełną gości. Para nie oszczędzała na efektach specjalnych. Przy drzwiach umieściła dwie fontanny iskier, które odpalono, gdy tylko nowożeńcy przekroczyli próg sali. Zakochani nie przewidzieli jednego...

Jedna z iskier wpadła w bukiet panny młodej. Chwilę później wiązanka ślubna, którą kobieta trzymała w ręku, zaczęła płonąć. Na szczęście pan młody zachował zimną krew i uratował przerażoną ukochaną. Wziął od żony bukiet, rzucił go na podłogę i podeptał. Pożar został ugaszony.

Pożar na weselu. Internauci komentują

Nagranie z wesela obiegło media społecznościowe. Zdobyło tysiące polubień i dziesiątki komentarzy. Wielu internautów napisało, że właśnie z takich powodów nie planują mieć na przyjęciu ślubnym podobnych "gadżetów". 

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Panna młoda wywołała skandal. Oczekuje od gości prezentów, których ceny zwalają z nóg

Doda w czarnej sukni i jej mąż w garniturze na imprezie branżowej
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl