Zamknij

Ania Lewandowska zdradziła, jak Robert się jej oświadczył. Zrobił to z zaskoczenia

08.04.2021 09:06
Anna Lewandowska w niebieskiej jeansowej kurtce i okularach przeciwsłonecznych i Robert Lewandowski w białej jeansowej kurtce i okularach przeciwsłonecznych przytulają się
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło zaręczyn z Robertem. Piłkarz zaskoczył swoją ukochaną.

Anna i Robert Lewandowscy bez wątpienia są najpopularniejszą parą w Polsce. Wraz ze swoimi dwoma córeczkami mieszkają w Monachium. Ania od czasu do czasu pokazuje zdjęcia i filmiki przedstawiające ich życie prywatne. Teraz postanowiła zrobić dla swoich fanów Q&A i odpowiedziała na różne pytania na Instastories. Niektóre z nich dotyczyły właśnie jej życia prywatnego, w tym oczywiście małżeństwa z Robertem Lewandowskim. Dzięki temu mogliśmy poznać m.in. szczegóły ich zaręczyn.

Zobacz także: Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce

Anna Lewandowska zdradziła szczegóły zaręczyn z Robertem

Ania Lewandowska rzadko odpowiada na pytania fanów. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i pozwoliła internautom na ich zadawanie. 

Większość z nich dotyczyła oczywiście diety i produktów Ani. Pojawiły się jednak też bardziej intymne pytania. Fani trenerki postanowili dowiedzieć się m.in. o to, jak wyglądały jej zaręczyny z Robertem. 

W jaki sposób Robert ci się oświadczył?

Ania zdecydowała się odpowiedzieć na to pytanie. Okazuje się, że ukochany zaskoczył ją w dniu zaręczyn.

Z zaskoczenia, na wyspie, w wodzie - napisała Ania. 

Musimy przyznać, że Robert wybrał naprawdę romantyczny moment. A jak państwo Lewandowscy się poznali? Poniżej możecie przeczytać ich historię, a także dowiedzieć się, gdzie dokładnie odbyły się zaręczyny.

Zobacz także: Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki

Anna i Robert Lewandowscy - historia związku

Ania i Robert poznali się w 2007 roku, gdy "Lewy" był piłkarzem Znicza Pruszków. Parą są od 13 lat. Zaręczyli się w 2011 roku podczas wakacji na Malediwach. 

Ślub Ani i Roberta miał miejsce 22 czerwca 2013 roku. Dziś para ma dwie córki - Klarę i Laurę. 

Zobacz także: Najbardziej spektakularne śluby gwiazd w ostatnich latach. Zrobiły na nas wrażenie

Niektóre pierścionki zaręczynowe gwiazd aż zapierają nam dech w piersiach. Nic więc dziwnego, że kobiety na całym świecie chcą mieć identyczne.