Zamknij

Lewandowska pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie ze ślubu. Znalazła też fotkę z zaręczyn

04.08.2022 08:42
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie ze ślubu z Robertem. Znalazła też fotkę z zaręczyn
fot. Invision/Invision/East News

Anna Lewandowska znalazła stare zdjęcia, którymi postanowiła podzielić się z fanami. To niepublikowane dotąd fotografie z jej ślubu i zaręczyn z Robertem.

Robert Lewandowski niedawno zmienił klub, co wiąże się z przeprowadzką jego rodziny z Monachium do Barcelony. Ostatnio wraz z żoną i córeczkami udał się do Niemiec, gdzie się pakowali i żegnali z bliskimi. Teraz Ania pokazała, jakie skarby udało jej się znaleźć podczas tego procesu. Okazuje się, że odkryła niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu z Robertem. Pokazała jedno z nich i podzieliła się z fanami także fotografią ze swoich... zaręczyn. Zobaczcie, jak wyglądał ten wyjątkowy moment.

Zobacz także: Ania Lewandowska zdradziła, jak Robert się jej oświadczył. Zrobił to z zaskoczenia

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie ze ślubu z Robertem. Znalazła też fotkę z zaręczyn

Lewandowscy to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że ich fani chcą dowiedzieć się jak najwięcej na temat ich relacji.

Teraz Anna Lewandowska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciami z dwóch bardzo ważnych momentów z jej związku z Robertem.

Cóż znalazłam w pudle - napisała. 

Na pierwszym zdjęciu możemy zobaczyć Anię i Roberta podczas sesji ślubnej w 2013 roku. Mają na sobie te same stroje co na weselu, ale widać, że zdecydowali się już na więcej luzu - Ania nie ma welonu, a Robert zamienił eleganckie buty na trampki.  

Jeszcze bardziej intrygujące jest zdjęcie z zaręczyn pary. Robert oświadczył się Ani na Malediwach. Fotografia, którą trenerka znalazła podczas przeprowadzki, pochodzi właśnie z tego romantycznego momentu.

Sami zobaczcie te zdjęcia. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała nieidealny brzuch. "Jak harmonijka"

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia ze ślubu i zaręczyn z Robertem
fot.

Instagram/annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy - historia związku

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku. "Lewy" był wówczas piłkarzem Znicza Pruszków. Ania natomiast osiągała sukcesy w karate. Połączyła ich miłość do sportu, który do dziś jest ich największą pasją. 

Robert oświadczył się ukochanej w 2011 roku. 22 czerwca 2013 roku wzięli ślub. Dziś mają dwie córeczki - Klarę i Laurę. 

Zobacz także: Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce

Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

Źródło: Instagram