Zamknij

Anna Cieślak opowiedziała o ślubie. Zdradziła, jaki na co dzień jest Edward Miszczak

27.08.2021 11:46
Anna Cieślak pierwszy raz o ślubie z Edwardem Miszczakiem
fot. TRICOLORS/East News

Konferencja ramówkowa TVN-u była świetną okazją do rozmowy na temat ślubu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Aktorka po raz pierwszy opowiedziała o ceremonii.

Choć Anna Cieślak i Edward Miszczak są na stałe związani z polskim show-biznesem, bardzo chronią swojej prywatności. Aktorka i dyrektor programowy stacji TVN nie afiszują się ze swoim związkiem. Mało kto wiedział nawet, że w sierpniu tego roku staną na ślubnym kobiercu. A jednak 21 sierpnia media obiegły informacje dotyczące ślubu Anny i Edwarda. Sporo gwiazd publikowało zdjęcia zrobione w związku z ich krakowską ceremonią. Ślub zatem nie był tajemnicą, a teraz panna młoda postanowiła wypowiedzieć się na jego temat.

Zobacz także:  Związki gwiazd o dużej różnicy wieku. Rekordzistów dzieli 37 lat

Anna Cieślak pierwszy raz o ślubie z Edwardem Miszczakiem

Anna Cieślak do tej pory nie wypowiadała się na temat swojej relacji z Edwardem Miszczakiem. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Aktorka w rozmowie z portalem plotek.pl podziękowała fanom za zainteresowanie ich miłością. Zdradziła też szczegóły samego ślubu. 

Jeśli ludzie mają ochotę śledzić nasze życie, to mogę powiedzieć, że dziękuję, że interesujecie się nami. (...) Był to wymarzony ślub, bo przede wszystkim płynęła wspaniała energia od ludzi, którzy nam towarzyszyli, którzy znają nas od lat - powiedziała gwiazda.

Anna Cieślak pierwszy raz też publicznie wypowiedziała się na temat samego Edwarda Miszczaka. W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl zdradziła, co sądzi na temat swojego świeżo upieczonego męża. 

Jest przede wszystkim cudownym kreatorem, wizjonerem i człowiekiem, który potrafi pracować w zespole wieloosobowym. Potrafi łączyć ludzi, potrafi budować, kreować, a ja jestem od tego, żeby opowiadać historie, na które bardzo serdecznie państwa do teatru zapraszam - powiedziała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Zobacz także:  W jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub? Niektóre naprawdę wcześnie

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

O tym, że Anna Cieślak jest w związku z o 26 lat starszym od siebie Edwardem Miszczakiem, media poinformowały w 2020 roku. Rok wcześniej aktorka rozstała się ze swoim poprzednim partnerem, Przemysławem Wyszyńskim.

Anna i Edward długo nie wypowiadali się na temat swojej relacji. Jesienią minionego roku głośno zrobiło się na temat ich zaręczyn. Niecały rok później stanęli na ślubnym kobiercu. W tym dniu towarzyszyli im m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Socha, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Monika Olejnik, Maciej Stuhr, Marcin Prokop, Dominika Kulczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula oraz Daniel Olbrychski. 

Zobacz także:  Znane pary, które są razem od lat, ale nie mają ślubu. Tworzą piękne rodziny

Źródło: plotek.pl/jastrzabpost.pl