Zamknij

Agustin Egurrola po raz pierwszy pokazał żonę. Znamy szczegóły ich ślubu

26.01.2021 09:10
Agustin Egurrola w smokingu i muszce na planie programu "Mam Talent"
fot. Piotr Molecki/East News

Agustin Egurrola zawsze miał słabość do pięknych kobiet. Jednej z nich udało się go usidlić. Choreograf wziął ślub z piękną Dianą, a teraz opublikował jedno z ich pierwszych wspólnych zdjęć.

Wydawać się mogło, że jest wiecznym kawalerem. Wiele razy, chociażby podczas nagrań do programu "Mam Talent", pokazywał, że ma słabość do pięknych kobiet. Jednak to właśnie ona zdobyła jego serce. Diana i Agustin poznali się w 2018 roku i między nimi zaiskrzyło. Do tego stopnia, że dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Choreograf całą ceremonię utrzymał w tajemnicy. Nikt nie wiedział, że dołączył do grona gwiazd, które wzięły ślub w 2020 roku. Teraz jednak pochwalił się zdjęciami z uroczystości i postanowił pokazać światu wybrankę swojego serca. Poznajcie szczegóły ich ceremonii.

Zobacz także: Te gwiazdy zaręczyły się w 2020. Czy w tym roku staną na ślubnym kobiercu?

Agustin Egurrola pokazał żonę

Agustin i Diana poznali się w 2018 roku po koncercie Beyonce w Warszawie. Okazuje się, że ich drogi splotły się dzięki wspólnym znajomym.

Jak choreograf wspominał w rozmowie z magazynem "VIVA!", ich spotkanie zaaranżowali Lenka i Jan Kliment. 

Z Lenką i Jankiem byliśmy na koncercie Beyonce, a potem poszliśmy do Teatro Cubano. Tam dołączyła do nas Diana. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wydała mi się taka delikatna i skromna. Przetańczyliśmy całą noc, choć widziałem, że była wyraźnie przerażona moim zaproszeniem do tańca. Ale była dzielna i sobie świetnie radziła - opowiedział Agustin w wywiadzie dla "VIVY!". 

Jak widać, ich historia jest bardzo romantyczna. Między nimi zaiskrzyło do tego stopnia, że w 2020 roku postanowili wziąć ślub. Agustin zachował wszystko w tajemnicy, jednocześnie strzegąc prywatności ukochanej. Dopiero teraz opublikował na Instagramie jedno z ich pierwszych zdjęć. 

Takie jedno z pierwszych naszych zdjęć - napisał.

Fani Egurroli są pod wrażeniem jego ukochanej. To piękna kobieta, o czym piszą w komentarzach. Większość z nich stwierdziła, że bardzo do siebie pasują. 

Pasujecie jak ulał.

 

Piękna z was para.

 

Cudownie razem wyglądacie.

A jak wam się podobają? Poniżej możecie poznać historię ich ślubu. 

Zobacz także: Bohosiewicz omal nie odwołała ślubu. Tego nie chciałaby przeżyć żadna panna młoda

Ślub Agustina Egurroli

Agustin Egurrola o swoim ślubie poinformował w styczniu 2021 roku. Okazuje się, że uroczystość miała miejsce kilka miesięcy wcześniej, gdy pogoda za oknem dopisywała. Ślub choreografa odbył się bowiem w plenerze.

Agustin i Diana złożyli przysięgę w ogrodach Pałacu Mała Wieś, który znajduje się nieopodal Warszawy. Uroczystość była kameralna i zachwycająca, co możemy zobaczyć na zdjęciach opublikowanych przez choreografa. 

To mój pierwszy ślub w życiu i bardzo chciałem, żeby było tak, jak sobie z Dianą wymarzyliśmy - wspomina Agustin w rozmowie z magazynem "VIVA!". 

Tancerz podkreśla, że był to najpiękniejszy dzień jego życia. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć młodej parze, żeby reszta ich wspólnego życia była równie piękna. 

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub po czterdziestce. Pokazują, że na miłość warto czekać

Nie tylko Agustin Egurrola! Te gwiazdy również przechytrzyły wszystkich i wzięły ślub w tajemnicy.