Zamknij

37-latka poślubiła szmacianą lalkę. Para doczekała się nawet "dziecka"

05.07.2022 14:07

Pewna kobieta z Brazylii wyszła za mąż za swojego ukochanego o imieniu Marcelo. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że jej partner jest... szmacianą kukłą. Ostatnio para przywitała na świecie swojego "syna".

37-latka poślubiła szmacianą lalkę. Para doczekała się nawet "dziecka"
fot. SHUTTERSTOCK

Jak czytamy na portalu nypost.com, pewnego dnia 37-letnia Meirivone Rocha Moraes poskarżyła się matce, że czuje się samotna i bardzo ciąży jej to, że nie ma partnera do tańca. Kobieta, chcąc pocieszyć ukochaną córkę, zrobiła dla niej szmacianą lalkę o imieniu Marcelo. 

Zobacz także: Dowiedziała się, jak poznali się jej rodzice. Teraz nie chce zaprosić ich na swój ślub

Kukła jest wzrostu dorosłego człowieka. Ma wydziergane oczy, usta, nos i brwi, a na czubku jej głowy znajduje się bujna czupryna. Brazylijka zdradziła, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy tylko poznała Marcelo, od razu weszła z nim w związek.

Kobieta poślubiła szmacianą lalkę

Po kilku miesiącach bycia razem kobieta odkryła, że jest "w ciąży". Para nie chciała jednak mieć nieślubnego "dziecka", dlatego postanowiła sformalizować swój związek. Brazylijka zorganizowała huczne wesele, w którym wzięło udział 250 osób. Na przyjęciu zjawiła się rodzina i przyjaciele kobiety. 

Ślub był dla mnie wspaniałym momentem, bardzo ważnym i emocjonalnym. Dużo padało, ale było cudownie - powiedziała Moraes.

Po uroczystości nowożeńcy udali się do domku na plaży w Rio De Janeiro, gdzie spędzili romantyczny tydzień.

Para doczekała się "dziecka"

Po powrocie z podróży poślubnej małżeństwo powitało na świecie swoje potomstwo. Domowy "poród" trwał zaledwie 35 minut, a kobiecie towarzyszyli lekarz i pielęgniarka. 37-latka "urodziła" szmacianą lalkę, z wyglądu podobną do jej ukochanego. Wydarzenie to było transmitowane za pośrednictwem mediów społecznościowych - poród śledziło na żywo ok. 200 osób.

Marcelo - jak przyznała Brazylijka - ma wiele wspaniałych cech, ale jest też bardzo leniwy i w ogóle nie pracuje. Dlatego 37-latka jest jedynym żywicielem rodziny, co ją trochę stresuje. Mimo to jest niezwykle szczęśliwą żoną i matką. 

Życie małżeńskie z nim jest cudowne. Nie walczy ze mną, nie kłóci się i po prostu mnie rozumie. Marcelo to wspaniały i wierny mąż. Wszystkie kobiety mi tego zazdroszczą - powiedziała Brazylijka.

A wy co sądzicie o tej historii?

Zobacz także: Kilkuletni chłopiec zaczął niszczyć welon panny młodej. Internauci nie kryją oburzenia

loader
Doda w czarnej sukni i jej mąż w garniturze na imprezie branżowej
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl/nypost.com